• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Veganska svatba

Ve Foodin cateringu dbáme na ekologii a udržitelnost, proto našim zákazníkům nabízíme i akce, které se konceptem udržitelnosti řídí. Chcete mít svatbu, která se v tomto duchu ponese, potom neváhejte a udělejte ji s námi. 


 
Svatba ve stylu Jazzu

Pro opravdové fajnšmekry, pohodáře a znalce doporučujeme svatbu ve stylu Jazzu.Černo-bílá ležérní svatba. Jemně, ale vkusně zdobená, kde i pokrmy dostávají příchuť jazzu.  Jazzové svatbě doporučujeme přizpůsobit i nábytek. Ve večerníčásti bychom potom připravili nápoje jižně-amerického stylu. A na grilu by nesměl chybět masovýšpíze ve stylu Argentiny. 


Svatba ve stylu hippies

Chcete netradiční svatbu? Potom ji udělejte ve stylu hippies. Taková svatba bude plná květin, barev a veselí. Všichni společně zažijete den, na který jen tak nezapomenete. Hippies jsou nostalgická léta, plná volného stylu a nádherné hudby. Přeneste to všechno do jednoho dne, který bude jen a jen pro vás a vaše hosty. 


Svatba ve stylu mafie

Připravíme pro vás a vaše hosty svatbu ve stylu doby, kdy v americe byla prohibice a  vládla mafie. Nemusíte se ale obávat, na vaší svatběžádná prohibice nebude. Naše prostory přetvoříme do jednoho velkého klubu, kde si se svými hosty budete užívat, tančit, pít zakázané nápoje a určitě se neobejdete bez “nafingované” přestřelky. 


© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Chinese traditionalCzechEnglishFrenchGermanHebrewItalianJapaneseKoreanPortugueseRussianSpanish