Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Radost s nimi spolupracovat: Svět rostlin Botanicus


Teambuildingy u nás v Ostré pořádáme s vyhlášenou firmou Botanicus. Ta se ale především specializuje na výrobu kosmetiky a rostlinných výrobků. Svou produkci dokonce prodává po celém světě! Podívejte se, s kým máme tu radost sousedit – mají tu své zahrady a centrum řemesel, které rozhodně stojí za návštěvu.

Na lokální výrobky Botanicu nedáme dopustit

Botanicus, to je česká společnost, která výjimečným způsobem propojuje tradiční cyklus pěstitel – výrobce – prodejce. Využívají při tom nejen původní, tradiční receptury, ale zároveň je kombinují s poznatky současné moderní vědy. Výsledkem jsou tak kvalitní výrobky s osobitým designem.
Ve svých ekologických zahradách tu vedle nás na 30 hektarech pěstují rostliny, které sami i zpracovávají a prodávají. Můžete si tak od nich pořídit nejen úplně skvělou přírodní kosmetiku (obsahuje nejvyšší možné množství rostlinného materiálu), ale i potraviny jako třeba čaje, džemy či chutney. A jejich rostliny jsou i základem výluhů, olejů a extraktů, které dělají z čerstvých bylin (nikoliv sušených). Sami jsme odběrateli spousty jejich produktů! Stačilo je jednou vyzkoušet...

A můžete se i spolehnout, že všechny potraviny vyrábí v malých várkách, aby se co nejvíce zachovaly jejich vlastnosti. Krom toho většinu ze svých produktů v Botanicu vyrábí ručně.
Sortiment našeho souseda můžete zakoupit v jejich nebo franchisingových obchodech, a to po celé ČR (kromě prodejny v Ostré také třeba v Praze) i v zahraničí (např. v Rakousku, Japonsku, Číně atd.).

Ideální místo na víkend i firemní teambuilding – zastavte se!

Kromě zahrad areál našeho souseda nabízí možnost navštívit centrum řemesel. Není historickou replikou vesnice z určité doby, která sestává z několika středověce vyhlížejících budov, což místu dodává na atmosféře a tvoří perfektní kulisy pro jednotlivá řemesla. Ta zde můžete zhlédnout a většinu si sami vyzkoušet.

Rádi byste si zkusili, co obnáší třeba řezbářství, knihtisk, výroba lněného provazu či loutek, drátování? Stačí vzít rodinu a vyrazit do Ostré na výlet. A že by to mohlo bavit i vaše kolegy? Tak nám napište! V rámci teambuildingu od Foodinu vás provedeme zahradami i zmíněným centrem. Na místě si pak sami řemesla vyzkoušíte a můžete si rovnou nakoupit i produkty Botanicu. A až si s kolegy užijete celou expozici, tak vás samozřejmě ještě pohostíme v našem Foodin bistru.

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.