Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Prostory pro vánoční večírky

Nově vám nabízíme prostory s cateringem na vánoční večírek nebo oslavu ve znovu otevřené Battistově cihelně. 

Lokace a dostupnost:
Areál se nachází v klidné zóně 15 minut od centra Prahy. Není otevřen veřejnosti, je určen pouze pro objednané akce. Disponuje parkingem a zároveň je lehce dostupný MHD. Kousek od stanice metra C Ládví. Dostat se k nám můžete více způsoby. Například autem k nám z náměstí Republiky přijedete maximálně za 15-18 minut. Náš areál disponuje 17ti parkovacími místy. Městskou dopravou to k nám z Muzea trvá 25 minut. 

Přesnou lokaci areálu a navigaci najdete po kliknutí na odkaz mapa.  Naše prostory se sice nenachází v centru Prahy, ale i tak mají své výhody: Když si u nás objednáte akci, tak pro sebe budete mít celý náš areál. Nebudete tak nikým ani ničím rušeni. V cihelně si můžete firemního večírku užívat až do pozdních hodin. Navíc zde od nás dostanete maximální servis a kvalitní catering.

Technické vybavení prostorů:
Prostor Galerie je ozvučen kvalitními reproduktory Bose, vybaven bezdrátovým mikrofonem, HD projektorem Optima s velkoplošným plátnem, castmirrorem a vysokorychlostním wifi internetem. Díky našemu technickému zařízení můžete sou HD prezentaci spouštět přímo ze svého mobilu, počítače, usb nebo ji streamovat přímo z internetu. 

Prostor Cihelny disponuje DJ pultem přes který je možné pouštět a mixovat hudbu přímo z mobilu. Prostor je ozvučen Bose reproduktory a také disponuje vysokorychlostním wifi internetem.

GALERIE:

Prostor v prvním patře Galerii můžete využít na pracovní část akce (např. přednášku). Můžete zde i promítat nebo zde mít nějakou teambuildingovou aktivitu. Prosklené horní patro se dvěma balkony, výkonnou klimatizací a sociálním zázemím. Tento prostor je vhodný pro prezentace, semináře, menší konference, výstavy, svatby apod. Místo je velice variabilní lze jej tak využít, jak pro akci s bistrostolky, stoly a židlemi či pro akci s divadelním sezením. Internet je samozřejmostí. Kapacita prostor je 60 míst. 

Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Misto na akce
Misto na akce
Misto na akce

CIHELNA:
V přízemním prostou v Cihelně může následně proběhnout vánoční večírek. Nabídnout vám můžeme, jak servírovanou společnou večeři, tak raut, ale i následnou párty s DJ. Slavit můžete až do ranních hodin, protože naše prostory jsou kvalitně odhlučněny. Přízemí, které je přímo nabízeno jako vinárna - restaurace. Hodí se pro pracovní a soukromé obědy nebo večeře, kdy hosté chtějí mít soukromí a nechtějí být rušeni. Navíc je zde možnost odreagovat se i do pozdních nočních hodin, protože prostor je velice dobře odhlučněn. Maximální kapacita prostoru je 90 hostů. I zde je možnost variability prostoru, kdy jej lze využít jak pro sezení, tak například jako koktejl bar nebo vinárnu. 

S naším cateringem potěšíte a uspokojíte každého hosta. Nabídnout vám můžeme nejrůznější pokrmy. Navíc vám doporučujeme využít i náš nápojový catering, kde nabízíme kvalitní vína, koktejly a rumy. 

Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
JAN_5550
Vanocni vecirek
Vanocni vecirek
Vanocni vecirek
Vanocni vecirek
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro party
DJ party
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky

V průběhu listopadu a prosince vám můžeme v rámci objednávky nabídnout i rozvoz hostů naším minibusem. 

Vybavení a služby, které poskytujeme: Připojení k vysokorychlostnímu internetu, konferenční techniku (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení), individuálně nastavitelnou klimatizaci, dokonalou akustiku, toalety, parking, catering.

Nezávazná poptávka prostoru v Battistově cihelně.