Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prostory pro vánoční večírky


Nově vám nabízíme prostory s cateringem na vánoční večírek nebo oslavu ve znovu otevřené Battistově cihelně. 

Lokace a dostupnost:
Areál se nachází v klidné zóně 15 minut od centra Prahy. Není otevřen veřejnosti, je určen pouze pro objednané akce. Disponuje parkingem a zároveň je lehce dostupný MHD. Kousek od stanice metra C Ládví. Dostat se k nám můžete více způsoby. Například autem k nám z náměstí Republiky přijedete maximálně za 15-18 minut. Náš areál disponuje 17ti parkovacími místy. Městskou dopravou to k nám z Muzea trvá 25 minut. 

Přesnou lokaci areálu a navigaci najdete po kliknutí na odkaz mapa.  Naše prostory se sice nenachází v centru Prahy, ale i tak mají své výhody: Když si u nás objednáte akci, tak pro sebe budete mít celý náš areál. Nebudete tak nikým ani ničím rušeni. V cihelně si můžete firemního večírku užívat až do pozdních hodin. Navíc zde od nás dostanete maximální servis a kvalitní catering.

Technické vybavení prostorů:
Prostor Galerie je ozvučen kvalitními reproduktory Bose, vybaven bezdrátovým mikrofonem, HD projektorem Optima s velkoplošným plátnem, castmirrorem a vysokorychlostním wifi internetem. Díky našemu technickému zařízení můžete sou HD prezentaci spouštět přímo ze svého mobilu, počítače, usb nebo ji streamovat přímo z internetu. 

Prostor Cihelny disponuje DJ pultem přes který je možné pouštět a mixovat hudbu přímo z mobilu. Prostor je ozvučen Bose reproduktory a také disponuje vysokorychlostním wifi internetem.

GALERIE:

Prostor v prvním patře Galerii můžete využít na pracovní část akce (např. přednášku). Můžete zde i promítat nebo zde mít nějakou teambuildingovou aktivitu. Prosklené horní patro se dvěma balkony, výkonnou klimatizací a sociálním zázemím. Tento prostor je vhodný pro prezentace, semináře, menší konference, výstavy, svatby apod. Místo je velice variabilní lze jej tak využít, jak pro akci s bistrostolky, stoly a židlemi či pro akci s divadelním sezením. Internet je samozřejmostí. Kapacita prostor je 60 míst. 

CIHELNA:
V přízemním prostou v Cihelně může následně proběhnout vánoční večírek. Nabídnout vám můžeme, jak servírovanou společnou večeři, tak raut, ale i následnou párty s DJ. Slavit můžete až do ranních hodin, protože naše prostory jsou kvalitně odhlučněny. Přízemí, které je přímo nabízeno jako vinárna - restaurace. Hodí se pro pracovní a soukromé obědy nebo večeře, kdy hosté chtějí mít soukromí a nechtějí být rušeni. Navíc je zde možnost odreagovat se i do pozdních nočních hodin, protože prostor je velice dobře odhlučněn. Maximální kapacita prostoru je 90 hostů. I zde je možnost variability prostoru, kdy jej lze využít jak pro sezení, tak například jako koktejl bar nebo vinárnu. 

S naším cateringem potěšíte a uspokojíte každého hosta. Nabídnout vám můžeme nejrůznější pokrmy. Navíc vám doporučujeme využít i náš nápojový catering, kde nabízíme kvalitní vína, koktejly a rumy. 

V průběhu listopadu a prosince vám můžeme v rámci objednávky nabídnout i rozvoz hostů naším minibusem. 

Vybavení a služby, které poskytujeme: Připojení k vysokorychlostnímu internetu, konferenční techniku (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení), individuálně nastavitelnou klimatizaci, dokonalou akustiku, toalety, parking, catering.

Nezávazná poptávka prostoru v Battistově cihelně.
 


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.