Telefon: +420 603 425 156

Prostory pro vánoční večírky

Nově vám nabízíme prostory s cateringem na vánoční večírek nebo oslavu ve znovu otevřené Battistově cihelně. 

Areál se nachází v klidné zóně 15 minut od centra Prahy. Není otevřen veřejnosti, je určen pouze pro objednané akce. Disponuje parkingem a zároveň je lehce dostupný MHD. Kousek od stanice metra C Ládví. Pro vánoční akci lze využít dva prostory, které se nachází v přízemí a prvním patře areálu cihelny. Prostory můžete i kombinovat. 

Nezávazná poptávka prostoru v Battistově cihelně.
 

GALERIE:
Prostor v prvním patře Galerii můžete využít na pracovní část akce (např. přednášku). Můžete zde i promítat nebo zde mít nějakou teambuildingovou aktivitu. Prosklené horní patro se dvěma balkony, výkonnou klimatizací a sociálním zázemím. Tento prostor je vhodný pro prezentace, semináře, menší konference, výstavy, svatby apod. Místo je velice variabilní lze jej tak využít, jak pro akci s bistrostolky, stoly a židlemi či pro akci s divadelním sezením. Internet je samozřejmostí. Kapacita prostor je 60 míst. 

Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce

CIHELNA:
V přízemním prostou v Cihelně může následně proběhnout vánoční večírek. Nabídnout vám můžeme, jak servírovanou společnou večeři, tak raut, ale i následnou párty s DJ. Slavit můžete až do ranních hodin, protože naše prostory jsou kvalitně odhlučněny. Přízemí, které je přímo nabízeno jako vinárna - restaurace. Hodí se pro pracovní a soukromé obědy nebo večeře, kdy hosté chtějí mít soukromí a nechtějí být rušeni. Navíc je zde možnost odreagovat se i do pozdních nočních hodin, protože prostor je velice dobře odhlučněn. Maximální kapacita prostoru je 90 hostů. I zde je možnost variability prostoru, kdy jej lze využít jak pro sezení, tak například jako koktejl bar nebo vinárnu. 

S naším cateringem potěšíte a uspokojíte každého hosta. Nabídnout vám můžeme nejrůznější pokrmy. Navíc vám doporučujeme využít i náš nápojový catering, kde nabízíme kvalitní vína, koktejly a rumy. 

Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
JAN_5550

V průběhu listopadu a prosince vám můžeme v rámci objednávky nabídnout i rozvoz hostů naším minibusem. 

Vybavení a služby, které poskytujeme: Připojení k vysokorychlostnímu internetu, konferenční techniku (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení), individuálně nastavitelnou klimatizaci, dokonalou akustiku, toalety, parking, catering.