Telefon: +420 603 425 156
Nezávazná poptávka
1000 znaků zbývá
Catering z lokálních surovin !
BYZNYSIN CZ s.r.o., Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. Petra Pavičová, majitel a zakladatelka (+420) 603 425 156
Součást projektu www.lokalnein.cz

Prostory pro firemní akce

Těší nás, že tento rok můžeme na Vánoce našim klientům nabídnout dva prostory, které mohou využít pro své firemní večírky a navíc si v daném místě užít i našeho servisu v podobě cateringu z lokálních surovin.
Nabídnout vám zde můžeme nejen naše vynikající jídlo, ale i kompletní zajištění baru a programu.

Industriální prostor

Jeden z nabízených prostorů se nachází přímo v místě našeho sídla, tedy na adrese Na Harfě 916/9a, Praha 9. V blízkosti zastávky metra B Vysočanská, nádraží Libeň, kde je vlakové nádraží, zastávky tramvají a autobusů. Navíc je přímo před budovou k dispozici i parking.
Jedná se o industriální prostor bývalé výrobní haly, který má své neutuchající kouzlo. Místo je jako stvořeno pro uvolněnou nerušenou party atmosféru. V blízkosti se nenachází nikdo, kdo by mohl být rušen hlukem, proto je možnost akci protáhnout i do pozdních nočních hodin.

Kapacita prostou je do 100 osob. V místě se nacházejí toalety a teplo je zajišťováno plynovými přímotopy. V tomto prostoru můžete kompletně využít našich služeb v oblasti cateringu. Zajistíme pro vás jak nápoje, tak nabídku studené i teplé kuchyně. Navíc je zde i možnost využít teplé nabídky z našeho food-trucku.

Podívejte se na fotografie z akce, která se v uvedeném prostoru konala koncem října. Jednalo se o oslavu narozenin se zajištěním cateringu a kompletního programu pro 70 hostů.

Pokud máte o tento prostor zájem, tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Poptávek každým dnem přibývá.

Arrow
Arrow
Slider

Mini Golf Arena

Dalším prostorem, kde máte možnost využít našich cateringových služeb je mini Golf Arena, která se nachází v O2 Aréně.

Maximální kapacita tohoto prostoru je 200 osob. V tomto místě navíc nemusíte řešit ani speciální program. Tento prostor si totiž můžete rezervovat s výhodným balíčkem našich služeb a týmové soutěže v mini golfu. Na místě budete mít k dispozici i trenéra (mistra ČR v mini golfu) a samozřejmostí je i zapůjčení holí pro hru.

Ani zde nebudete omezeni časem. Veselit se tak můžete až do pozdních nočních hodin.

Několik fotek z mini golfu včetně našeho cateringu najdete zde:

Arrow
Arrow
Slider

Doporučujeme

Catering z lokálních surovin Catering z lokálních surovin
FoodIN catering na firemních, prezentačních akcích nebo při obchodních setkáních Plánujete event, na kterém by catering rozhodně neměl...
Vánoční dárky pro vaše klienty a obchodní partnery Vánoční dárky pro vaše klienty a obchodní partnery
Připravujeme pro vás online market, kde si budete moci sestavit a objednat vánoční balíčky z produktů od malých českých producentů. Jedn...

Tags: