Telefon: +420 603 425 156

Prostory pro firemní akce

Těší nás, že tento rok můžeme na Vánoce našim klientům nabídnout dva prostory, které mohou využít pro své firemní večírky a navíc si v daném místě užít i našeho servisu v podobě cateringu z lokálních surovin.
Nabídnout vám zde můžeme nejen naše vynikající jídlo, ale i kompletní zajištění baru a programu.

Industriální prostor

Jeden z nabízených prostorů se nachází přímo v místě našeho sídla, tedy na adrese Na Harfě 916/9a, Praha 9. V blízkosti zastávky metra B Vysočanská, nádraží Libeň, kde je vlakové nádraží, zastávky tramvají a autobusů. Navíc je přímo před budovou k dispozici i parking.
Jedná se o industriální prostor bývalé výrobní haly, který má své neutuchající kouzlo. Místo je jako stvořeno pro uvolněnou nerušenou party atmosféru. V blízkosti se nenachází nikdo, kdo by mohl být rušen hlukem, proto je možnost akci protáhnout i do pozdních nočních hodin.

Kapacita prostou je do 100 osob. V místě se nacházejí toalety a teplo je zajišťováno plynovými přímotopy. V tomto prostoru můžete kompletně využít našich služeb v oblasti cateringu. Zajistíme pro vás jak nápoje, tak nabídku studené i teplé kuchyně. Navíc je zde i možnost využít teplé nabídky z našeho food-trucku.

Podívejte se na fotografie z akce, která se v uvedeném prostoru konala koncem října. Jednalo se o oslavu narozenin se zajištěním cateringu a kompletního programu pro 70 hostů.

Pokud máte o tento prostor zájem, tak neváhejte a kontaktujte nás co nejdříve. Poptávek každým dnem přibývá.

previous arrow
next arrow
Slider

Mini Golf Arena

Dalším prostorem, kde máte možnost využít našich cateringových služeb je mini Golf Arena, která se nachází v O2 Aréně.

Maximální kapacita tohoto prostoru je 200 osob. V tomto místě navíc nemusíte řešit ani speciální program. Tento prostor si totiž můžete rezervovat s výhodným balíčkem našich služeb a týmové soutěže v mini golfu. Na místě budete mít k dispozici i trenéra (mistra ČR v mini golfu) a samozřejmostí je i zapůjčení holí pro hru.

Ani zde nebudete omezeni časem. Veselit se tak můžete až do pozdních nočních hodin.

Několik fotek z mini golfu včetně našeho cateringu najdete zde:

previous arrow
next arrow
Slider

Nezávazná poptávka

Důraz na lokálnost potravin a kvalitu je pro Foodin klíčový. Odlišuje je to od jiných cateringových společností, nakupujících ingredience od velkých dodavatelů, hypermarketů a přeprodejců. Petra všechny suroviny a produkty pečlivě vybírá a nakupuje napřímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců.
Petra 20
Petra Pavičová
zakladatelka a majitelka Foodin Cateringu