Čeština
 • +420 603 425 156
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Prostory pro firemní a soukromé akce


Dovolte nám pozvat vás do našich nádherných prostor s valenou klenbou přímo u zámku Orlík. Pod historickými oblouky u nás najdete stylové bistro a prodejnu lokálních výrobků naší rodinné firmy Foodin. Míst uvnitř máme pro 100 hostů a můžeme nabídnout i zahrádku či vlastní parking. A na místě vám můžeme třeba i naplnit piknikové koše na výlet po okolí. To a mnohem víc! 

Stylové prostory pro každou akci

Jedno zda pořádáte firemní akci (seminář, konferenci, prezentaci, workshop, pracovní snídani, brunch, oběd či večeři, grilování nebo teambulding) anebo akci soukromou (oslavu narozenin, výročí, rodinné či přátelské setkání, svatbu nebo večírek), naše prostory vždy rádi propůjčíme k jakékoli příležitosti. Zároveň vám na ni můžeme připravit skvělý catering z lokálních surovin.

Na místě máme pro všechny druhy akcí i potřebnou techniku jako projektor, ozvučení apod.

V našem  bistru posloužíme skvělými masy z pánve či grilu, lokální zeleninou, místními pivy i českými a moravskými víny. Přeslazené nápoje u nás nenajdete, ale můžete si objednat skvělé domácí limonády mnoha skvělých chutí. 

A odjet z akce domů nemusíte s prázdnou. V naší provozovně totiž nabízíme i různé lokální výrobky od malých českých a moravských dodavatelů, které jsme sami zkusili a okusili – např.: paštiky, uzeniny, cukroví, medy, džemy, povidla, čokolády, sušené ovoce, ořechy, pálenky, pesta, přírodní kosmetiku atd. To všechno zároveň balíme do dárkových krabic.

Zamluvte si u nás místo pro akci ještě dnes

Pokud svou akci právě rozmýšlíte, dejte nám určitě vědět a s naplánováním vám rádi pomůžeme. Kolem Orlíka je navíc spousta míst, které stojí za to vidět, takže určitě vyrazte poznat i naše okolí. Event si můžete zamluvit nezávazně přes návodný poptávkový formulář během pouhé minuty!

Jméno a příjmení *
Email *
Počet osob *
Telefonní kontakt
+420
Hledat
  Termín *
  Mám zájem o:
  Teambuldingovu aktivitu na Orlíku a okolí
  Firemní nebo soukromou akci v prostorách Bistro Orlíku
  Něco jiného (napište nám více informací ohledně toho, co u nás poptáváte)
  Detailní informace k akci
  Odeslat


  © 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

  Please publish modules in offcanvas position.