Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Poptávkový formulář - svatební konfigurátor


Jsme zkušená cateringová společnost, která zajišťovala občerstvení na svatbách napříč celou republikou. Byli jsme na statcích, v přírodě, u vinných sklepů nebo na zámku. Svatby jsme připravovali jak pro české hosty, tak pro hosty ze zahraničí.

Vždy jsme se snažili připravit takové menu, ve kterém by si každý host našel to své. Samozřejmostí u nás je nabídka jídel pro vegetariány, vegany a hosty s různými druhy intolerance (lepek, laktóza apod.). Předtím než začnete konfigurovat svou svatební hostinu, podívejte se na náš orientační ceník, abyste se seznámili s našimi možnostmi. Ceník najdete zde....

Připravili jsme pro Vás i svatební konfigurátor, kde si sami nakonfigurujete, jak si Vaší svatbu představujete. My budeme následně vědět, jak máme připravit Vaší nabídku, co všechno do ní zahrnout a s čím počítat. Dle toho také dokážeme nastavit reálnou cenu Vámi poptávaných služeb.

Dokončit 0%
1 Page 1 2 Select Services 3 Select Services 4 Page 6 5 Booking Details 6 Personal Info

Nezávazná poptávka - nakonfigurujte si Vaši svatbu sami

Abychom Vám při poptávce svatby pomohli, připravili jsme pro Vás dotazník - konfigurátor a prosíme Vás o jeho pečlivé vyplnění. Pokud si s něčím nebudete vědět rady, tak se na nás obraťte a my Vám samozřejmě rádi pomůžeme.

Začněte klepnutím na Další

Zpět Další Ukládat průběžně

 


© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.