Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

PIVOVAR MALEŠOV

Naším cílem je povýšit pivařství na vyšší úroveň. Chceme vytvořit pestrý pivní svět plný chutí, vůní a gurmetských zážitků. Svět, v němž platí naše heslo – Drink different…

Mladý podnik, který ctí dávnou tradici pivovarnictví v Čechách, to je pivovar Malešov nedaleko Kutné Hory. Pivo se tu vaří původní metodou bez filtrace a pasterizace, používají se jen původní pivovarské ingredience a zdejší pivo představuje jak tradiční, tak i originální pivní styly.

Úspěšný projekt rekonstrukce tvrze tak vedl k vytýčení dalšího cíle – oživení prastarého pivovaru v Malešově, který vznikl již v 16. století. A protože i tento cíl je výsledkem snahy party přátel, je přirozené, že přátelství je vetknuto do názvu nově vznikajícího pivovaru. Pivo není jen nápoj hasící žízeň, ale najde si své místo i v prvotřídních restauracích. Hodí se skvěle jako doplněk k různým druhům pokrmů a tvoří s nimi často dokonalý celek.  Pivo je v naší nabídce ve skleněných lahvích 0,33l anebo točené ze sudů ve velikostech 10l, 30l a 50l.

10° DESÍTKA
10° DESÍTKA

Plná sladovou chutí, lehká v alkoholu,

14° INDIA PALE ALE
14° INDIA PALE ALE

Z počátku výrazný ovocný a květinový

12° LEŽÁK SVĚTLÝ
12° LEŽÁK SVĚTLÝ

Plný, sladový základ chutě přechází v…

13° MÄRZEN
13° MÄRZEN

Silná sladová chuť jarního Březňáku s…

9° PAKA ALE
9° PAKA ALE

Jemná citrusová vůně našeho summer Ale…

15° SCOTTISH HEAVY
15° SCOTTISH HEAVY

Náš nejsilnější Ale s plným, pětisladovým…

16° STRONG LAGER
16° STRONG LAGER

Čistý a silný světlý ležák, vařený s…

11° TMAVÝ LEŽÁK
11° TMAVÝ LEŽÁK

Originální kombinaci sladových chutí