Skip to main content
Čeština
 • Vždy od nás dostanete jen to nejlepší z nabídky lokálních surovin a produktů.

  Kvalita a původ surovin

 • Servis na svatbu
  Jsme rodinná firma, která si klade za cíl přistupovat ke každému zákazníkovi individuálně s maximálním přihlédnutím k jeho potřebám a požadavkům.

  100% servis

 • Orientační ceník svatby
  Vždy klademe důraz na to, jak náš catering, jídla prezentujeme.

  Důraz na prezentaci

Orientační ceník

Realizace svatebního cateringu

Vážení zákazníci, svatby pro rok 2024 nebudeme pořádat z kapacitních důvodu. Dekujeme za pochopeni.

Realizace svatebního cateringu je jeden z nejkomplikovanějších a nejkomplexnejších eventů, který se připravuje dlouho do předu a do všech detailů. Realizujeme svatby kompletní, tedy tzv. na klíč, ale také svatby "odlehčené". Abychom Vám mohli připravit nabídku, se kterou budete spokojeni, tak vás prosíme, abyste se rozhodli, co všechno od nás požadujete.

 • Svatební menu
 • Svatební menu
 • Svatební menu
 • Svatební menu

Pro stanovení ceny realizace svatby, rozhoduje mnoho faktorů, např.:

 • Místo konání akce, tedy vzdálenost místa od sídla naší společnosti (Orlík nad Vltavou).
 • Časová náročnost akce - od kdy do kdy bude akce trvat.
 • Počet personálu.
 • Počet hostů.
 • Styl provedení svatby - servírovaný oběd/večeře, oběd formou rautu, večerní grilování apod.

Sestava, množství a druhy jídla nejsou zásadní položkou při sestavování rozpočtu. Nejzásadnější položkou při sestavování nabídky jsou náklady provozní (personál, náklady na provoz při přípravě a úklidu, doprava apod.).

Je důležité si také uvědomit, že svatba, kterou budete realizovat mimo prostory provozovatele cateringu, pro vás bude vždy dražší, než kdybyste si občerstvení objednali přímo v restauraci. Jen si to představte cateringová společnost za vámi na svatební místo musí přivést "celou restauraci", kterou před tím musí připravit (minimálně dva dny před akcí/dle velikosti), na místě ji vyndat, opět připravit, "provozovat", následně opět zabalit a ve svém sídle opět vybalit a uklidit. A tohle všechno se samozřejmě musí promítnout ve výsledné ceně.

Provedení svatby

Servírovaný oběd + večeře

Toto provedení je prakticky nejnáročnější a také i nejdražší (od 2 500Kč/osoba).

Příklad nabídky se servírovaným obědem:

 • Drobné finger food při příjezdu hostů + welcome drink
 • Přípitek u stolu
 • Servírovaný oběd, který se standardně skládá ze tří chodů (předkrm, polévka, hlavní chod)

Většinou podáváme všem hostům stejná jídla, ale samozřejmě pro vegany, vgetariány nebo lidi s potravinovou intolerancí připravíme jídla pro ně vhodná. Krájení dortu a otevření sweet baru. Po slavnostním obědě a sladké pauze je od jídla vždy pauza, než se dostaneme k odpolednímu nebo večernímu hodování.

Odpolední nebo večerní raut začíná vždy v čase podle finálního časového harmonogramu a domluvy se snoubenci. V nabídce je studený a teplý raut, který může být i formou grilování. Grilujeme na grilech Vulcanus s otevřeným ohněm. Jídla z našeho grilu jsou velice chutná a navíc je tento způsob grilování i atraktivní pro všechny hosty. O našem grilování se můžete dozvědět více zde Grilování Naše účast na svatební hostině je ukončena opět dle domluvy. Vždy ale před tím, než z místa odjedeme, tak zbylé jídlo, např. jídlo z grilu, ze studené kuchyně apod., pro hosty připravíme na jednorázové eko nádobí tak, aby jej hosti mohli následně dále konzumovat.

Oběd formou rautu + večeře

Tato verze svatební hostiny je jednodušší (od 1 800kč/osoba), než hostina se servírovaným obědem. Harmonogram svatby může zůstat stejný, pouze namísto servírovaného obědu bude pro hosty připraven studený a teplý raut. Součástí teplého rautu jsou většinou dvě masová jídla a jedno vegetariánské (veganské). Jídla je vždy dostatek, nikdy se nám nestalo, že by na někoho nezbylo.

Odlehčené druhy svateb

Odlehčené druhy svateb, které nejsou tolik náročné na servis (obsluhu), čas a také množství inventáře, vždy šetří peníze (od 990Kč/osoba). Proto nabízíme například i kombinaci:

 • Pouze oběd. Na místě pro Vás zajistíme svatební hostinu ve formě studeného a teplého rautu a občerstvení na odpoledne a večer pro Vás připravíme ke konzumaci na jednorázovém nádobí.
 • Pouze grilování. Další možností je zajištění pouze večerního grilování, kdy na Vámi určené místo přijedeme s naším grilem Vulcanus a postaráme se o večerní občerstvení Vašich hostů. Přidat můžeme i nabídku studené kuchyně nebo například i noční občerstvení v podobě guláše.
 • Pouze závoz. Tou nejjednodušší variantou je závoz občerstvení. To znamená, že Vám všechno občerstvení zavezeme na místo konání akce. Jedná se o občerstvení připraveném na jednorázovém ekologickém nádobí. V případě teplé varianty zapůjčujeme i náš inventář, který si následně dle dohody vyzvedneme.

Svatba u nás v Bistru Orlík

V rámci naší svatební nabídky vám nabízíme i možnost realizovat svatbu přímo v našich prostorech v Bistru Orlík. K dispozici je jeden velký sál a zahrada s letní kuchyní a grilem ve vnitrobloku. V případě realizace svatby v našich prostorech neúčtujeme pronájem prostor. Svatbu u nás můžete mít pouze s využitím našeho cateringu, sladké si můžete zajistit vlastní. Vše ostatní dohodou.

Nápojový balíček

Velice rádi se postaráme i o zajištění nápojů. Připravíme pro vás výhodný nápojový balíček s nabídkou vína, piva, kvalitních rumů nebo koktejlů. Balíček vždy obsahuje i kompletní servis (zajištění chlazení nápojů, potřebného skla, obsluhu nápojů, debaras). V případě že máte zajištěny vlastní nápoje, tak to není problém. Jen vás, prosíme, abyste si k nim zajistili i obsluhu. My tuto službu neposkytujeme. Jen, dle našich zkušeností, vždy počítejte s tím, že obsluha nápojů je opravdu zapotřebí. Dle našich zkušeností si hosté málo kdy nápoje obstarávají sami a ani sami neodnáší použité sklo či doplňují nové.

Nabídky na zajištění svatebního cateringu pro rok 2024 začneme připravovat až koncem ledna 2024. Děkujeme za pochopení.

Vážení zákazníci, svatby pro rok 2024 nebudeme pořádat z kapacitních důvodu. Dekujeme za pochopeni.