Čeština
 • +420 603 425 156
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Realizace svatebního cateringu
Orientační ceník
Slide 1
Slide 2
Slide 3

Orientační ceník


Realizace svatebního cateringu je jeden z nejkomplikovanějších a nejkomplexnejších eventů, který se připravuje dlouho do předu a do všech detailů. Realizujeme svatby kompletní, tedy tzv. na klíč, ale také svatby "odlehčené". Abychom Vám mohli připravit nabídku, se kterou budete spokojeni, tak Vás prosíme, abyste se rozhodli, co všechno od nás požadujete.

Pro stanovení ceny realizace svatby, rozhoduje mnoho faktorů, např.:

 • Místo konání akce, tedy vzdálenost místa od sídla naší společnosti.
 • Časová náročnost akce.
 • Počet personálu.
 • Počet hostů.
 • Styl provedení svatby - servírovaný oběd/večeře, oběd formou rautu, večerní grilování apod.
Sestava a druhy jídla u nás významně cenu neovlivňují. Jídla připravujeme primárně z lokálních surovin.

Provedení svatby

Servírovaný oběd + večeře

Toto provedení je prakticky nejnáročnější.

Příklad nabídky se servírovaným obědem:

 • Drobné finger food při příjezdu hostů + welcome drink
 • Přípitek u stolu
 • Servírovaný oběd, který se standardně skládá ze tří chodů (předkrm, polévka, hlavní chod)

Většinou podáváme všem hostům stejná jídla, ale samozřejmě pro vegany, vgetariány nebo lidi s potravinovou intolerancí připravíme jídla pro ně vhodná.

Krájení dortu a otevření sweet baru. Po slavnostním obědě a sladké pauze je od jídla vždy pauza, než se dostaneme k odpolednímu nebo večernímu hodování.

Odpolední nebo večerní raut začíná vždy v čase podle finálního časového harmonogramu a domluvy se snoubenci. V nabídce je studený raut a teplý raut, který může být i formou grilování. Grilujeme na grilech Vulcanus s otevřeným ohněm. Jídla z našeho grilu jsou velice chutná a navíc je tento způsob grilování i atraktivní pro všechny hosty.
O našem grilování se můžete dozvědět více zde Grilování
Naše účast na svatební hostině je ukončena opět dle domluvy. Vždy ale před tím, než z místa odjedeme, tak zbylé jídlo, např. jídlo z grilu, ze studené kuchyně apod., pro hosty připravíme na jednorázové nádobí tak, aby jej hosti mohli následně dále konzumovat.

Oběd formou rautu + večeře

Tato verze svatební hostiny je jednodušší, než hostina se servírovaným obědem. Harmonogram svatby může zůstat stejný, pouze namísto servírovaného obědu bude pro hosty připraven studený a teplý raut. Součástí teplého rautu jsou většinou dvě masová jídla a jedno vegetariánské (veganské). Jídla je vždy dostatek, nikdy se nám nestalo, že by na někoho nezbylo.

Odlehčené druhy svateb

Odlehčené druhy svateb, které nejsou tolik náročné na servis (obsluhu), čas a také množství inventáře, vždy šetří peníze. Proto nabízíme například i kombinaci:

 • Pouze oběd. Na místě pro Vás zajistíme svatební hostinu ve formě studeného a teplého rautu a občerstvení na odpoledne a večer pro Vás připravíme ke konzumaci na jednorázovém nádobí.
 • Pouze grilování. Další možností je zajištění pouze večerního grilování, kdy na Vámi určené místo přijedeme s naším grilem Vulcanus a postaráme se o večerní občerstvení Vašich hostů. Přidat můžeme i nabídku studené kuchyně nebo například i noční občerstvení v podobě guláše.
 • Pouze závoz. Tou nejjednodušší variantou je závoz občerstvení. To znamená, že Vám všechno občerstvení (většinou se jedná pouze o studenou nabídku) zavezeme na místo konání akce. Jedná se o občerstvení připraveném na jednorázovém ekologickém nádobí. Možností je také varianta zapůjčení našeho nádobí značky Gravelli a případně i dalšího inventáře.

 

Nápojový balíček

Velice rádi se postaráme i o zajištění nápojů. Připravíme pro Vás výhodný nápojový balíček s nabídkou vína, piva, kvalitních rumů nebo koktejlů. Balíček vždy obsahuje i kompletní servis (zajištění chlazení nápojů, potřebného skla, obsluhu nápojů, debaras).

V případě že máte zajištěny vlastní nápoje a nás poptáte pouze na servis, tak prosíme počítejte s tím, že tato služba vyjde cenově skoro stejně, jako kdybyste od nás poptávali nápoje včetně kompletního servisu. Samozřejmě není problém, abyste si nápoje a obsluhu zajistili kompletně sami. Jen dle našich zkušeností vždy počítejte s tím, že obsluha nápojů je zapotřebí. Hosté si nikdy nápoje nebudou obstarávat sami.

Svatební konfigurátor

Připravili jsme pro Vás i svatební konfigurátor, kde si sami nakonfigurujete, jak si Vaší svatbu představujete. My budeme následně vědět, jak máme připravit Vaší nabídku, co všechno do ní zahrnout a s čím počítat. Dle toho také dokážeme nastavit reálnou cenu Vámi poptávaných služeb.

Budeme rádi, pokud nás se svou nabídkou oslovíte. Jsme jedna z mála firem, která připravuje svatební nabídku každému zákazníkovi přímo na míru. Zároveň Vás rádi u nás přivítáme na ochutnávku. Ochutnávku nabízíme klientům až po odsouhlasení vzájemné spolupráce. Jde o to, abyste poznali kvalitu našich jídel, společně jsme se seznámili a ukázali Vám také kvalitu našeho servisu.


© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.