• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Micro catering


Micro catering nebo nízkonákladový catering

Pro menší skupinu účastníků a pro ty zákazníky, kteří mají omezené rozpočty, nabízíme “micro catering” - nízkonákladový catering, který ale i tak neztrácí na kvalitě. Tento typ cateringu se hodí, jak pro soukromé oslavy, tak pro firemní setkání, schůzky a konference.

Micro catering je:
  • Catering bez obsluhy nebo jen s minimálním servisem
  • Servírovaný na jednorázovém ekologickém nádobí
  • S možností zapůjčení našeho reprezentativního nádobí, jako je například kolekce betonového nádobí od české firmy Gravelli
  • Catering, který vás osloví a nadchne vaše hosty, vždy čerstvý a z lokálních surovin
SNACK BOXY

100% ekologické balení - BIO produkt

Je kompletní svačinové menu pro vašeho hosta na pracovní schůzce nebo na konferenci. Snack box je určen vždy pro jednoho hosta, je uzavřený, lehce přenosný a skladovatelný.
Každá součást ve snack boxu je balena zvlášť. Všechny obaly jsou ekologické a hygienické. Jeden snack box může například obsahovat:
  • Sendvič z produkce Foodin cca 250 - 280g:
    Všechny ingredience, které při přípravě sendvičů využíváme jsou od našich českých dodavatelů, farmářů a malovýrobců. Převážná většina surovin je také v bio kvalitě. Nabídnout můžeme sendviče s různými druhy pečených mas, pršuty a sýry, vegetariánské sendviče s našimi domácími pomazánkami, sýry a zeleninou nebo sendviče veganské. 
  • Ovocný nebo zeleninový salát cca 200g
  • Zákusek (jablečný závin, makronky, croissanty, domácí koláče apod. - v nabídce máme i veganské zákusky)

Snack box sestavíme dle vašeho přání a přizpůsobíme se požadavkům a nárokům vašich hostů. U každého snack boxu si dáváme záležet na výživové hodnotě tak, aby se zákazník nejen najedl, ale aby dopřál svému tělu hodnotnou energii.
micro catering
Každý snack box je v ekologickém balení a všechny produkty jsou v bio kvalitě. Minimální množství objednávky 10ks.
Po poptavce se s vámi spojíme a společně doladíme složení snack boxů. Snack boxy je možné i kombinovat, tedy v jedné objednávce můžete mít jak boxy veganské, tak masové, ale i vegetariánské. Přizpůsobíme se i hostům, kteří trpí jakoukoliv potravinovou intolerancí.

 

 
OBĚDOVÉ BOXY
CATERING BEZ OBSLUHY

© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Italian Russian Spanish