Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Market - Novinky


Naše krabice jsou složeny výhradně z českých a moravských výrobků. Nejlepší cesta, jak podpořit českou produkci.
Vše, co krabička pod víkem nabídne, si můžete zvolit sami. A věřte, že je z čeho vybírat. Nabízíme výborné marmelády, sirupy, čokolády, sušenky a další netradiční lokální delikatesy a dary naší země. Vše od tuzemských, osobně prověřených dodavatelů, farmářů a malých rodinných manufaktur.

listopad 12, 2021

Opravdu poctivé vánoční cukroví

Jako každý rok, i letos nabízíme lahodné cukroví – právě nám startují předobjednávky. Tento rok budeme mít až tucet druhů a každý kousek opět bude z lokálních surovin. Pečený s láskou a balený ekologicky. Takže na jaké druhy se můžete těšit? Chystáme jak českou klasiku, tak něco na zpestření. Nakoukněte…
listopad 09, 2021

Valašský mix, směs plná zdraví a chutí

Nedávno jsme naskladnili sušené švestky z Valašska a začali jsme je balit do lněných pytlíků. A zákazníci si je nemohou vynachválit. Proto jsme se je rozhodli v balení doplnit dalšími 2 top produkty z valašského Rudimova. A to o sušené hrušky a vlašské ořechy. Tahle kombinace darů naší země je tak chutná a zdravá!
listopad 09, 2021

Luxusní uzeniny z Pošumaví a Litoměřic

Objednat si v našich balíčcích můžete uzeniny z různého masa, a to nejen z klasického hovězího, vepřového či jehněčího, ale třeba i z dančího nebo jeleního. Samozřejmě nejde o ledajaké masné výrobky, odebíráme výhradně ty uzené studeným kouřem – nikoli však pouhé týdny, ale až půl roku. A proto ta lahodná chuť!
listopad 04, 2021

Dančí salám z lovišť rodu Kinských

Luxusní salám s bílou plísní pochází z přírody Královéhradeckého kraje. V pevném pružném „těle“ se svrchní plísní je na řezu dobře patrná mozaika masa. Salám vyniká jemnou a vyváženou chutí s pikantním koncem, je ručně vázaný a s dlouhou dobou zrání. Exkluzivně pro Foodin máme 50 kusů, tak objednávejte rychle!
říjen 31, 2021

Povidla z Valašska jako od babičky

Nově máme v nabídce povidla, která jsou pečená starodávným způsobem. Jedná se samozřejmě o zcela přírodní produkt, neboť obsahují 100 % švestek a 0 % cukru. Hned po prvním ochutnání se ve vzpomínkách vrátíte rovnou do dětských let. Že jste dostali chuť? Tak neváhejte, máme jen omezené množství.
říjen 26, 2021

Počet objednávek vánočních balíčků stoupá – na nic nečekejte!

Pokud byste rádi udělali svým firemním klientům, partnerům či zaměstnancům radost, anebo blízkým, i letos pro ně můžete objednat dárkové balíčky plné lokálních dobrot. Radíme ovšem neotálet: blíží se nám strop objednávek, co do Vánoc stihneme vypravit.
říjen 25, 2021

Pastovaný med z Kačiny: Takový jste ještě neměli

Téměř bílý med krémové konzistence neteče ani nekape – vzniká totiž tzv. pastováním. Takže „tuhý“ zůstane napořád, a přitom si zachovává chuť a kvalitu medu klasického. Ten kačinský je z bylin, hlohů, šípků, lip a dalších stromů. A je prostě bezkonkurenční!
říjen 19, 2021

V dárkových balíčcích nově najdete i medy a džemy

A samozřejmě ne jen tak ledajaké, neboť jde o lahodné produkty našeho skvělého souseda u nás v Ostré, firmy Botanicus. Samozřejmě jsme všechny nejprve ochutnali za vás. Protože co kdyby. A je z čeho vybírat! Však se podívejte se sami:
říjen 13, 2021

Udělejte na Vánoce radost medovými perníčky

Nedávno jsme sortiment našich dárkových balíčků rozšířili o různě velké lněné pytle a pytlíky. Kromě marmelád, medů, džemů, paštik apod. vám do nich nově můžeme zabalit jeden či víc medových perníčků. Však bez cukroví jako by Vánoce ani nebyly!
říjen 06, 2021

Zpestřili jsme nabídku! Nově dárky balíme i do juty či lnu

Již léta plníme dárkové krabice z kartonu produkty od českých producentů a farmářů. Abychom náš sortiment obohatili, kromě krabic si teď můžete objednat další zajímavé, a přitom ekologické balení. Takže do jutového či lněného pytlíku?


© 2021 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.