Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjakoplptrues

 

Konferenční prostory

Nabízíme k pronájmu pro vaše firemní akce, školení, večírek nebo prezentaci konferenční prostory v památkově chráněné zrekonstruované Battistově cihelně v Praze. Battistova cihelna je chráněnou památkou, která má své kouzlo jak v letním, tak v zimním čase.

Areál se nachází v klidné zóně 15 minut od centra Prahy. Není otevřen veřejnosti, je určen pouze pro objednané akce. Disponuje parkingem a zároveň je lehce dostupný MHD. Kousek od stanice metra C Ládví.

Vybavení a služby, které poskytujeme: Připojení k vysokorychlostnímu internetu, konferenční techniku (dataprojektor, promítací plátno, flipchart, ozvučení), individuálně nastavitelnou klimatizaci, dokonalou akustiku, toalety, parking, catering.

GALERIE:

  • Prosklené horní patro se dvěma balkony, výkonnou klimatizací a sociálním zázemím. Tento prostor je vhodný pro prezentace, semináře, menší konference, výstavy, svatby apod. Místo je velice variabilní lze jej tak využít, jak pro akci s bistrostolky, stoly a židlemi či pro akci s divadelním sezením. Internet je samozřejmostí. Kapacita prostor je 60 míst. 
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce
Prostor pro akce

CIHELNA:

  • Přízemí, které je přímo nabízeno jako vinárna - restaurace. Hodí se pro pracovní a soukromé obědy nebo večeře, kdy hosté chtějí mít soukromí a nechtějí být rušeni. Navíc je zde možnost odreagovat se i do pozdních nočních hodin, protože prostor je velice dobře odhlučněn. Maximální kapacita prostoru je 90 hostů. I zde je možnost variability prostoru, kdy jej lze využít jak pro sezení, tak například jako koktejl bar nebo vinárnu. 
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
JAN_5550
Vanocni vecirek
Vanocni vecirek
Vanocni vecirek
Vanocni vecirek
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Prostor pro party
DJ party
Prostor pro vecirky
Prostor pro vecirky
Jsme cateringová společnost, která se orientuje na netradiční catering z lokálních surovin. Nabízíme více forem cateringu, například:

ODLEHČENÝ NEFORMÁLNÍ CATERING: Pokud nemáte moc času na velký catering, ale i přesto chcete účastníky vaší akce překvapit a oslovit, tak vám doporučujeme např.:
  • Kávový catering s limonádami z malých českých manufaktur a domácími sušenkami a dezerty, včetně bezlepkových a raw dezertů.
  • Čajový catering s čajmistrem. Pro milovníky dobrých kvalitních čajů nabízíme tuto novinku. Kdy vám všechny čaje připraví čajový mistr přímo na míru vašim požadavkům. Čaje nabízíme v bio kvalitě, jak bylinkové z lokálních zdrojů, tak čerstvé černé a zelené z celého světa. Náš odborník vám zároveň odhalí různá čajové chutě a tajemství. Nabídnout můžeme i řízenou čajovou degustaci. 
PRO TY, KDO MAJÍ VÍCE ČASU, DOPORUČUJEME:
  • Studený catering z lokálních surovin, který je naším nejpopulárnějším a uspokojí různé skupiny zákazníků. Suroviny, které při přípravě využíváme jsou především z místních zdrojů. O jejich původu můžeme vyprávět, protože farmáře a producenty známe osobně. Náš catering je převážně v bio kvalitě a nabídnout můžeme i produkty vegetariánské a veganské. Navíc uspokojíme i hosty, kteří trpí některou z potravinových intolerancí. Našim zákazníkům nabízíme catering s příběhem, a proto hosty v průběhu akce seznamujeme jak s našimi produkty, tak s těmi, kteří je vyrábí.  
Servírování a podávání pokrmů je u nás vždy precizní a s nádechem domácí atmosféry. Dbáme proto i na to, jak jídlo připravujeme a na jakém nádobí jej podáváme. Mnoho kusů talířů a misek tak máme od české designerské firmy Gravelli
 
KOMBINACE TEPLÉHO A STUDENÉHO CATERINGU je pro ty, kteří své hosty potřebují maximálně oslovit a z akce mít dokonalý zážitek. 
V teplém cateringu využíváme také jen ty nejkvalitnější lokální suroviny. Navíc maso nabízíme z vlastní farmy, proto jsme schopni nabídnout nejen vyzrálé hovězí maso, ale i maso jehněčí, dančí, srnčí nebo vepřovou mangalici z volného chovu. Kuřecí, krůtí, kachní a husí maso máme z malé farmy z Vysočiny. Jako specialitu vám můžeme nabídnout sumečky z české bio farmy. 
 
Na ty, kteří upřednostňují vegetariánské a veganské pokrmy jsme samozřejmě nezapomněli. Nabídnout jim můžeme, například: Zapečené cukety plněné Ricottou a bylinkami, papriky plněné špaldou a zeleninou, ručně vyráběné raviolli s různými omáčkami, vegetariánskou musaku nebo lasagne, ale také výborné veganské curry. Vždy se rádi a maximálně přizpůsobíme přáním a potřebám zákazníků.
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy
Catering pro firmy

Nezávazná poptávka prostoru v Battistově cihelně.

Panoramatická prohlídka: