Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Gurmánské předplatné


Gurmánské dárky pro vaše klienty obchodní partnery nebo zaměstnance

Připravili jsme pro vás možnost odeslání dárku vaším jménem. Stačí si jen vybrat dárkovou krabičku a lokální delikatesy, které by měla obsahovat a my za vás vše ostatní zařídíme. Krabičku připravíme a vaším jménem odešleme. Možností je i vložení jakéhokoliv vzkazu.

Toto lze dělat i periodicky a to opět dle vašeho výběru. Krabičku můžeme zasílat jednou za měsíc nebo třeba jednou za čtvrt roku. Pokaždé bude plná jiných delikates od malých lokálních výrobců. Vše jen v té nejlepší kvalitě. Gurmánské předplatné si můžete nastavit dle svých představ. Nastavíte si pravidelnost, hodnotu balíčku a komu se má balíček odeslat a o vše ostatní se postaráme my. Vy už na nic nemusíte myslet. Ten koho obdarujete dostane vše vždy včas a uvidíte, že bude maximálně spokojen.

Image

Výhody předplatného

Výhoda předplatného je nejen ta, že Vy již na nic nemusíte myslet, ale i skutečnost, že pro vás krabičky připravíme včetně loga vaší společnosti. Na naše stylové krabičky můžeme logo nebo jakýkoliv vzkaz vypálit a na ty kraftové vše nalepíme. V ceně je i vzkaz, který si budete přát. Pokud byste chtěli přiložit i vizitku, tak stačí nám ji zaslat a my jí do dárku vložíme.

Na nic nemusíte myslet

Odešleme dárky vaším jménem

Dárky připravíme včetně loga


© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.