Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Grilování na grilu Vulcanus


Grilování na Vulcanusu hostům navodí přírodní, příjemnou atmosféru. Vulcanus je gril od českého výrobce. Uprostřed grilu se připravuje oheň z tvrdého voňavého dřeva a následně se griluje na postranních plotýnkách, které jsou součástí grilu. Výhoda tohoto grilování je, že připravený pokrm voní dřevem, ale přitom se nepřipravuje na přímém ohni. Je proto lehce stravitelné a zdravé. Grilování na Vulcanusu je pro hosty i vizuálním zážitkem. Hosté si tak celé grilování více užijí. Oheň vzbuzuje jejich zájem a náš gril mistr jim vypráví o původu surovin, nabízí jim grilovaná jídla dle jejich zájmu a chuti.

Okolo grilu Vulcanus se na akcích vždy vytvoří velice příjemná atmosféra. Každý host si tak odnese nejen gurmánský zážitek, ale i ten vizuální a pocitový. Grily Vulcanus si můžete na svou akci objednat s naším cateringem. Disponujeme grily pro menší i větší akce.

Z našeho grilování si vaši hosté odnesou kompletní grastronomický a vizuální zážitek.
Grilujeme přírodním, mediteriánským způsobem. Využíváme lokální suroviny v bio kvalitě s původem. Při přípravě také využíváme naše bylinky, vlastní koření a domácí pesta. Z našich grilovaných specialit vám nikdy nebude těžko a i následující den z jídla budete mít příjemný pocit.
Celá ceremonie grilování začíná pozvolna s cílem dopřát hostům možnost postupně ochutnat vše.

Nápojový catering
K našemu cateringu si u nás vždy můžete vybrat i nápoje a to jak nealkoholické, tak alkoholické. Nabízíme například různé druhy limonád z malých českých manufaktur, domácí sirupy, různé druhy kávy a bylinkových čajů.
Z alkoholických nápojů to potom jsou piva z lokálních minipivovarů, výborná vína, koktejly a kvalitní destiláty.

Nabídka grilování

Ryby
Ryby, které se snažíme vybírat s lokální nabídky a v bio kvalitě. Pokud má zákazník zájem o rybu mořskou, tak se samozřejmě přizpůsobíme. Rybí špízky, grilované filety, grilovaná chobotnice....
Drůbež na grilu
Hovězí a telecí maso
Vepřové maso
Jehněčí maso
Neobvyklá masa a zvěřina
Vegetariánské a veganské pokrmy
Pokud vás naše nabídka oslovila, tak prosím, vyplňte náš poptávkový formulář a my vám následně připravíme nabídku na míru vašim požadavkům. Můžeme vám slíbit, že s jakýmkoliv druhem grilování budete vy i vaši hosté moc spokojeni s kvalitou našich jídel, služeb a servisu. Děkujeme.
Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt
Časová náročnost akce *
Pro kolik osob bude akce? *
Vyberte o jaký druh grilování máte zájem*
Grilování na grilu Vulcanus
Grilování na vašem vlastním grilu
Grilování v našich prostorech, Bistro Orlík
Příprava masa a zeleniny na gril / pouze závoz/
Váš e-mail *
Termín konání akce *
Místo konání akce *
Plánovaný rozpočet akce *
Detailní informace k akci
Odeslat poptávku

© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.