• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Jsme rádi, že Vás koncept FoodIN zaujal.

Petra PavicovaChystáte firemní nebo soukromou akci, pro kterou hledáte neobvyklý catering? Potom neváhejte a obraťte se na naší zakladatelku Petru. Ráda Vám poradí, připraví nabídku a následně se s celým FoodIN týmem postará i o kompletní realizaci občerstvení tak, aby vše dopadlo k maximální spokojenosti všech zúčastněných. Svět malých podniků je nedílnou součástí jejího života. Ráda jezdí po celé České republice a poznává malé české farmáře, pěstitele a producenty. Osobně se Vám tak zaručuje, že jídla, která pro Vás připravíme, budou vždy jen z těch nejlepších lokálních surovin.

Petra Pavičová
zakladatelka FoodIN

Kontakt

  • Foodin Catering CZ s.r.o. IČO: 03313697 DIČ: CZ03313697
    U Prefy 520/24, 182 00 Ďáblice
  • [email protected]
  • (+420) 603 425 156

Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b, Praha 4
Číslo účtu 2525206/5500
CZ8755000000000002525206 
SWIFT RZBCCZPP

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Děkujeme Vám za projevení zájmu o náš kvalitní catering z lokálních surovin. Dříve než nám pošlete poptávku, tak se prosím ujistěte, že máte opravdu zájem o kvalitní catering se servisem a nabídkou, která osloví Vás i Vaše hosty.
Co neděláme je “klasický catering”. Náš catering je připravován zákazníkům na míru z kvalitních lokálních surovin, podáván na unikátním nádobí, dřevěných ručně dělaných stolech a s důrazem na servis. Atmosféra je vždy odlehčená, stylu La Provence, hosté se tak s námi vždy cítí jako doma. Pokud ale poptáváte catering, kdy se potřebujete dostat na co nejlepší cenu bez ohledu na kvalitu, tak doporučujeme Vám obrátit se na jinou cateringovou společnost. U nás je kvalita pokrmů a servisu vždy na prvním místě. Hosté tak z našeho cateringu mají nejen požitek, ale i zážitek.


previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

 

Jsme zkušená rodinná firma, která firemním i soukromým klientům nabízí netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Navíc neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a minimalizovat ekologickou zátěž.

Zákazníci si u nás mohou pochutnat na řadě specialit, které jinde nenajdou. Navíc jim nabízíme i naše vlastní výrobky. Naše nabídka je velice pestrá, máme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, uzenin a zeleninových pochoutek. Potěšíme tak nejen milovníky masa, ale i vegetariány a v neposlední řadě také vegany. 

Jedním z našich hlavních cílů je vysoká kvalita služeb, proto s námi a naším personálem se vy i vaši hosté budete cítit jako doma. Uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

image

Petra Pavičová

Zakladatelka, majitelka, studená kuchyň

Více než před pěti lety jsem se rozhodla od základu změnit svůj život. Opustila jsem manažerskou židli a udělala první krok ke splnění svého snu. Později jsem s manželem založila Foodin. Od začátku jsme ale chtěli vše dělat jinak, než u nás bylo běžné. Od prvních dnů je pro nás klíčovou lokálnost. Všechny suroviny a produkty vybíráme a nakupujeme přímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Kontakt s nimi nám navíc pomáhá nasávat i atmosféru a jejich příběhy, které následně můžeme vyprávět i našim klientům. Navíc mně osobně dávají i energii a inspiraci při přípravě jídel.

image

Predrag Pavič

Marketing, teplá kuchyň

S Predragem se od začátku snažíme u malých místních dodavatelů vybírat jen to nejkvalitnější. Naším společným heslem je totiž to, že základem dobrého jídla jsou především kvalitní suroviny. Následně je to už jen na kuchaři, jestli se mu pokrm povede nebo ne. Díky našemu přístupu mají u nás hosté možnost ochutnat nejen něco jiného, ale seznámit se i s původem surovin, ze kterých je jídlo připraveno. Když jsou ve finále naši zákazníci spokojeni, tak oba máme, z toho co děláme, opravdu radost.

image

Vojta Čižinský

Event Manager, příprava a realizace eventů

Vojta se po mnoha letech rozhodl vystoupit z vod IT a pustit se do oblasti gastronomie. Po náročnějším startu se mu to skvěle i podařilo. U nás ve Foodin Cateringu plně využil svých organizačních schopností a smyslu pro detail. Výsledkem jeho práce tak je mnoho spokojených zákazníků a to nejen s naším servisem, ale i službami. Pokud chystáte nějakou akci, tak se na Vojtu neváhejte obrátit.

image

Honza Nechvile

Fotografie, Media

Honza je s námi od prvního dne, kdy ještě nikdo ani netušil, že jednoho dne vznikne Foodin Catering. Od začátku zaznamenává kroky a vývoj naší práce. Byl s námi u stavby food trucku, u přechodu na cateringové služby a je s námi i teď, kdy jsme se přestěhovali do nových prostor Battistovy cihelny. Každé fotky pro nás dělá s láskou a to je na nich opravdu i vidět. Jeho fotky nejsou jen o jídle, ale i o celkové atmosféře na akcích, kde působíme.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider


Strana 2 z 2

© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Chinese traditional Czech English French German Hebrew Italian Japanese Korean Polish Portuguese Russian Spanish