Telefon: +420 603 425 156

FoodIN

Jsme rádi, že Vás koncept FoodIN zaujal.

Petra PavicovaChystáte firemní nebo soukromou akci, pro kterou hledáte neobvyklý catering? Potom neváhejte a obraťte se na naší zakladatelku Petru. Ráda Vám poradí, připraví nabídku a následně se s celým FoodIN týmem postará i o kompletní realizaci občerstvení tak, aby vše dopadlo k maximální spokojenosti všech zúčastněných. Svět malých podniků je nedílnou součástí jejího života. Ráda jezdí po celé České republice a poznává malé české farmáře, pěstitele a producenty. Osobně se Vám tak zaručuje, že jídla, která pro Vás připravíme, budou vždy jen z těch nejlepších lokálních surovin.

Petra Pavičová
zakladatelka FoodIN

Kontakt

  • Foodin Catering CZ s.r.o. IČO: 03313697 DIČ: CZ03313697
    U Prefy 520/24, 182 00 Ďáblice
  • [email protected]
  • (+420) 603 425 156

Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b, Praha 4
Číslo účtu 2525206/5500
CZ8755000000000002525206 
SWIFT RZBCCZPP

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Děkujeme Vám za projevení zájmu o náš kvalitní catering z lokálních surovin. Dříve než nám pošlete poptávku, tak se prosím ujistěte, že máte opravdu zájem o kvalitní catering se servisem a nabídkou, která osloví Vás i Vaše hosty.
Co neděláme je “klasický catering”. Náš catering je připravován zákazníkům na míru z kvalitních lokálních surovin, podáván na unikátním nádobí, dřevěných ručně dělaných stolech a s důrazem na servis. Atmosféra je vždy odlehčená, stylu La Provence, hosté se tak s námi vždy cítí jako doma. Pokud ale poptáváte catering, kdy se potřebujete dostat na co nejlepší cenu bez ohledu na kvalitu, tak doporučujeme Vám obrátit se na jinou cateringovou společnost. U nás je kvalita pokrmů a servisu vždy na prvním místě. Hosté tak z našeho cateringu mají nejen požitek, ale i zážitek.


previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Reference

Máme za sebou mnoho firemních akcí a spoustu spokojených zákazníků pro které jsme připravovali catering ve formě snídaní, coffee breaků, obědů, seminářů a večerních akcí. Zde máte možnost nahlédnout na část z naších spokojených zákazníků pro které jsme připravili catering z nejlepších lokálních surovin.
 

LMC_logo_RGB_big
800px-Ikea-logo
exxonmobil-logo-png-exxon-mobil-logo-1500-1024x576
porsche
converse_logo_before_after
5a1c3ca0f65d84088faf142e
ceska_televize2
nku
13155_resize
tchibo-logo-white
Expedia2
LEXXUS
8867
Skoda-logo-2011-1920x1080
MV
MINERVA21_loga-1
Booking.com_logo2
ceska_pojistovna
CzechInvest_cz
goodcall
hilton_prague_4c_1392118435
jisa
Letni-Letna-logo-460x328
logo_Mall2
bata
bonton
logo_md
logoastron
logohp
ministestvo_skolstvi_logo-00
New-Ducati-Logo
O2_RGB
screen_shot_2015-05-27_at_11.51
redhat-logo
runczech
strv
UP21
alza_cz2
GetBrandLogo
mbtech
ultra-premium-brands-logoZde najdete několik komentářů našich zákazníků.

Bára/Vig-Re

Děkuji, catering byl skvěle zajištěn, moc chutný a hosté si to velmi pochvalovali. Je radost s vámi spolupracovat :) Moc děkuji

Martina/Intelligence

Jsme moc rádi, že jsme využili vaše služby, jídlo bylo výborné! Takže mockrát děkujeme a těšíme se na příště.

Natálie/Jablotron

Moc se Vám chceme poděkovat za včerejší úžasný catering – všichni si pochvalovali jak na těstovinách, tak i salátech. Těšíme se na příští spolupráci.

Lucia/Microsoft

Jedlo bolo vynikajuce a velmi sa mi pacila aj dekoracia – tie biele stoly su uzasne a k tomu tie biele tulipany su uzasne!!! Hned sme mali v kancelarii konecne jar neustale sa ma ludia pytaju, kde som Vas objavila Urcite sa este uvidime Dakujem za uzasny catering I Vasich prijemnych a usmievavych kolegov.

Kaňkovi/ SVATBA

Ještě jednou bych Vám za nás oba chtěla strašně moc poděkovat za naprosto úžasné jídlo a servis na naší svatbě. Opravdu strašně moc chutnalo nám všem. I díky Vám se na naši svatbu jen tak nezapomene:-) Bylo to perfektní a my děkujeme. Přejeme krásné léto a mnoho úspěchu :-)

Ardiana/Ogilvy

Ráda bych vám poděkovala za skvělé služby i pohoštění na našich akcích. Jídlo bylo výborné a servis perfektní. Podobný feedback mám i od klientek z IKEA :-)

Maruška a Petr Zezulovi/SVATBA

Chceme Vám velice poděkovat za spolupráci na naší svatbě. Jídlo si hosté nemohli vynachválit a obsluha byla moc příjemná a přátelská. Přesně tak jsme si to představovali. Jediné, co mě velice mrzí je, že jsem z jídla stihla ochutnat jen málo. Snad budu mít příležitost to napravit na nějaké jiné akci :-) Ještě jednou moc děkujeme.

Karel/Noark Electric

Děkuji, akce s Vámi byla opět velmi povedená a stejně jako minulý rok, všichni byli nadšení. Během roku pořádáme několik akcí a kdyby všichni byli alespoň z poloviny dokonalý jako vy, tak máme v České republice perfektní gastronomickou scénu.Ještě jednou děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Lenka/ČESKÁ TELEVIZE

Hezké odpoledne, děkuji vám všem moc za skvěle odvedenou práci! Bylo mi ctí a děkuji.
Slider

Seznamte se s námi

Jsme zkušená rodinná firma, která firemním i soukromým klientům nabízí netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Navíc neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a minimalizovat ekologickou zátěž.

Zákazníci si u nás mohou pochutnat na řadě specialit, které jinde nenajdou. Navíc jim nabízíme i naše vlastní výrobky. Naše nabídka je velice pestrá, máme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, uzenin a zeleninových pochoutek. Potěšíme tak nejen milovníky masa, ale i vegetariány a v neposlední řadě také vegany. 

Jedním z našich hlavních cílů je vysoká kvalita služeb, proto s námi a naším personálem se vy i vaši hosté budete cítit jako doma. Uděláme vše pro to, aby vaše akce byla úspěšná a všichni účastníci na ni dlouho vzpomínali.

image

Petra Pavičová

Zakladatelka, majitelka, studená kuchyň

Více než před pěti lety jsem se rozhodla od základu změnit svůj život. Opustila jsem manažerskou židli a udělala první krok ke splnění svého snu. Později jsem s manželem založila Foodin. Od začátku jsme ale chtěli vše dělat jinak, než u nás bylo běžné. Od prvních dnů je pro nás klíčovou lokálnost. Všechny suroviny a produkty vybíráme a nakupujeme přímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Kontakt s nimi nám navíc pomáhá nasávat i atmosféru a jejich příběhy, které následně můžeme vyprávět i našim klientům. Navíc mně osobně dávají i energii a inspiraci při přípravě jídel.

image

Predrag Pavič

Marketing, teplá kuchyň

S Predragem se od začátku snažíme u malých místních dodavatelů vybírat jen to nejkvalitnější. Naším společným heslem je totiž to, že základem dobrého jídla jsou především kvalitní suroviny. Následně je to už jen na kuchaři, jestli se mu pokrm povede nebo ne. Díky našemu přístupu mají u nás hosté možnost ochutnat nejen něco jiného, ale seznámit se i s původem surovin, ze kterých je jídlo připraveno. Když jsou ve finále naši zákazníci spokojeni, tak oba máme, z toho co děláme, opravdu radost.

image

Vojta Čižinský

Event Manager, příprava a realizace eventů

Vojta se po mnoha letech rozhodl vystoupit z vod IT a pustit se do oblasti gastronomie. Po náročnějším startu se mu to skvěle i podařilo. U nás ve Foodin Cateringu plně využil svých organizačních schopností a smyslu pro detail. Výsledkem jeho práce tak je mnoho spokojených zákazníků a to nejen s naším servisem, ale i službami. Pokud chystáte nějakou akci, tak se na Vojtu neváhejte obrátit.

image

Ekaterina Opaleva

Studená kuchyně

Katka strávila řadu let v hotelech, kde ji práce postupem času přišla jako dost neosobní. Po návštěvě u nás ve Foodin Cateringu, se tak rozhodla vstoupit s námi do vod, které do té doby v Česku nepoznala. Ze začátku nemohla uvěřit s jakými surovinami pracujeme. Nechápala, že když připravujeme nějaké jídlo, tak jej děláme tak, aby v prvé řadě nejvíce chutnalo nám. Neměla ve zvyku ani pracovat s čerstvými bylinkami a téměř vše pro ni u nás bylo nové. Po roce si práci bez čerstvých surovin a především bylinek ani nedokáže představit. Jídla od Katky tak lahodí nejen jazyku, ale i oku.

image

Honza Nechvile

Fotografie, Media

Honza je s námi od prvního dne, kdy ještě nikdo ani netušil, že jednoho dne vznikne Foodin Catering. Od začátku zaznamenává kroky a vývoj naší práce. Byl s námi u stavby food trucku, u přechodu na cateringové služby a je s námi i teď, kdy jsme se přestěhovali do nových prostor Battistovy cihelny. Každé fotky pro nás dělá s láskou a to je na nich opravdu i vidět. Jeho fotky nejsou jen o jídle, ale i o celkové atmosféře na akcích, kde působíme.

previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Další články...

Strana 1 z 2