Telefon: +420 603 425 156

FoodIN

Jsme rádi, že Vás koncept FoodIN zaujal.

photo 2016 07 31 22 28 22Chystáte firemní nebo soukromou akci, pro kterou hledáte neobvyklý catering? Potom neváhejte a obraťte se na naší zakladatelku Petru. Ráda Vám poradí, připraví nabídku a následně se s celým FoodIN týmem postará i o kompletní realizaci občerstvení tak, aby vše dopadlo k maximální spokojenosti všech zúčastněných. Svět malých podniků je nedílnou součástí jejího života. Ráda jezdí po celé České republice a poznává malé české farmáře, pěstitele a producenty. Osobně se Vám tak zaručuje, že jídla, která pro Vás připravíme, budou vždy jen z těch nejlepších lokálních surovin.

Petra Pavičová
zakladatelka FoodIN

Kontakt

Bankovní spojení:

Raiffeisenbank a.s.
Hvězdova 1716/2b, Praha 4
Číslo účtu 2525206/5500
CZ8755000000000002525206 
SWIFT RZBCCZPP

NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA

Děkujeme Vám za projevení zájmu o náš kvalitní catering z lokálních surovin. Dříve než nám pošlete poptávku, tak se prosím ujistěte, že máte opravdu zájem o kvalitní catering se servisem a nabídkou, která osloví Vás i Vaše hosty.
Co neděláme je “klasický catering”. Náš catering je připravován zákazníkům na míru z kvalitních lokálních surovin, podáván na unikátním nádobí, dřevěných ručně dělaných stolech a s důrazem na servis. Atmosféra je vždy odlehčená, stylu La Provence, hosté se tak s námi vždy cítí jako doma. Pokud ale poptáváte catering, kdy se potřebujete dostat na co nejlepší cenu bez ohledu na kvalitu, tak doporučujeme Vám obrátit se na jinou cateringovou společnost. U nás je kvalita pokrmů a servisu vždy na prvním místě. Hosté tak z našeho cateringu mají nejen požitek, ale i zážitek.


previous arrowprevious arrow
next arrownext arrow
Slider

Foodtruck na prodej

Prodáváme Foodtruck ve výborném stavu. Jelikož jsme u něj vychytali všechny mouchy, je ideální pro Váš začínající byznys, stejně jako i pro stavájící cateringovou společnost, která by si chtěla rozšířit svou působnost.

Pěstitelé a výrobci

Ti si mohou náš vůz pronajmout. A někdy i zdarma, protože náš projekt vznikl především proto, abychom mohli bezprostředně podporovat lokální podnikatele. Máte výrobek, který je třeba přiblížit konzumentům? Chcete jim ukázat, jak chutná? Jak se připravuje? Tak to nás určitě neváhejte kontaktovat!

O CO SE TÝM FOODIN SNAŽÍ

Připravujeme pokrmy pouze z lokálních surovin. Tím přispíváme nejen ke zdravému stravování, ale i k propagaci lokálních farmářů a výrobců, a tak vlastně i k podpoře české ekonomiky. Vzděláváme zákazníky, aby věděli, jak nakupovat kvalitně a zdravě a nepodléhali reklamám velkých prodejců potravin.

 

{niceslides:|images/06.jpg|images/07.jpg|images/08.jpg}

 

Reference

Máme za sebou mnoho firemních akcí a spoustu spokojených zákazníků pro které jsme připravovali catering ve formě snídaní, coffee breaků, obědů, seminářů a večerních akcí. Zde máte možnost nahlédnout na část z naších spokojených zákazníků pro které jsme připravili catering z nejlepších lokálních surovin.
 

LMC_logo_RGB_big
800px-Ikea-logo
exxonmobil-logo-png-exxon-mobil-logo-1500-1024x576
converse_logo_before_after
5a1c3ca0f65d84088faf142e
ceska_televize2
nku
13155_resize
tchibo-logo-white
Expedia2
LEXXUS
8867
Skoda-logo-2011-1920x1080
MV
MINERVA21_loga-1
Booking.com_logo2
ceska_pojistovna
CzechInvest_cz
goodcall
hilton_prague_4c_1392118435
jisa
Letni-Letna-logo-460x328
logo_Mall2
bata
bonton
logo_md
logoastron
logohp
ministestvo_skolstvi_logo-00
New-Ducati-Logo
O2_RGB
screen_shot_2015-05-27_at_11.51
redhat-logo
runczech
strv
UP21
alza_cz2
GetBrandLogo
mbtech
ultra-premium-brands-logoZde najdete několik komentářů našich zákazníků.

Bára/Vig-Re

Děkuji, catering byl skvěle zajištěn, moc chutný a hosté si to velmi pochvalovali. Je radost s vámi spolupracovat :) Moc děkuji

Martina/Intelligence

Jsme moc rádi, že jsme využili vaše služby, jídlo bylo výborné! Takže mockrát děkujeme a těšíme se na příště.

Natálie/Jablotron

Moc se Vám chceme poděkovat za včerejší úžasný catering – všichni si pochvalovali jak na těstovinách, tak i salátech. Těšíme se na příští spolupráci.

Lucia/Microsoft

Jedlo bolo vynikajuce a velmi sa mi pacila aj dekoracia – tie biele stoly su uzasne a k tomu tie biele tulipany su uzasne!!! Hned sme mali v kancelarii konecne jar neustale sa ma ludia pytaju, kde som Vas objavila Urcite sa este uvidime Dakujem za uzasny catering I Vasich prijemnych a usmievavych kolegov.

Kaňkovi/ SVATBA

Ještě jednou bych Vám za nás oba chtěla strašně moc poděkovat za naprosto úžasné jídlo a servis na naší svatbě. Opravdu strašně moc chutnalo nám všem. I díky Vám se na naši svatbu jen tak nezapomene:-) Bylo to perfektní a my děkujeme. Přejeme krásné léto a mnoho úspěchu :-)

Ardiana/Ogilvy

Ráda bych vám poděkovala za skvělé služby i pohoštění na našich akcích. Jídlo bylo výborné a servis perfektní. Podobný feedback mám i od klientek z IKEA :-)

Maruška a Petr Zezulovi/SVATBA

Chceme Vám velice poděkovat za spolupráci na naší svatbě. Jídlo si hosté nemohli vynachválit a obsluha byla moc příjemná a přátelská. Přesně tak jsme si to představovali. Jediné, co mě velice mrzí je, že jsem z jídla stihla ochutnat jen málo. Snad budu mít příležitost to napravit na nějaké jiné akci :-) Ještě jednou moc děkujeme.

Karel/Noark Electric

Děkuji, akce s Vámi byla opět velmi povedená a stejně jako minulý rok, všichni byli nadšení. Během roku pořádáme několik akcí a kdyby všichni byli alespoň z poloviny dokonalý jako vy, tak máme v České republice perfektní gastronomickou scénu.Ještě jednou děkuji a těším se na naši další spolupráci.

Lenka/ČESKÁ TELEVIZE

Hezké odpoledne, děkuji vám všem moc za skvěle odvedenou práci! Bylo mi ctí a děkuji.
Slider

Další články...

Strana 1 z 2
Nezávazná poptávka

Důraz na lokálnost potravin a kvalitu je pro Foodin klíčový. Odlišuje je to od jiných cateringových společností, nakupujících ingredience od velkých dodavatelů, hypermarketů a přeprodejců. Petra všechny suroviny a produkty pečlivě vybírá a nakupuje napřímo u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců.
Petra 20
Petra Pavičová
zakladatelka a majitelka Foodin Cateringu