Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Food truck pro Vaši prezentaci, oslavu nebo teambuilding


Pro Vaší soukromou nebo firemní párty můžete využít i náš na míru postavený moderní food-truck. Vaši partneři či zaměstnanci si tak z Vaší akce odnesou jedinečný zážitek.

Teambuilding pro zaměstnance

Náš food truck můžete využít jako zpestření oběda, ale také jako výborný prostředek při teambuildingu Vašich zaměstnanců. Z našeho food trucku získáte rychlý a kvalitní street food připravený z lokálních surovin. Na výdej stovek jídel potřebujeme jen několik hodin. U food trucku uděláme skvělou atmosféru, která Vaše hosty naladí. Je pouze na Vás jakou formu zvolíte. Může se jednat o rychlejší “nárazovou” akci, kdy jídla hostům vydáme najednou anebo s Vámi a hosty strávíme například celé odpoledne a jídla budeme vydávat postupně.  

Firemní prezentace

Své obchodní partnery můžete pozvat na Vámi předem vybrané místo, kde my se postaráme o jejich kompletní občerstvení. Kromě food-trucku Vám totiž můžeme nabídnout i zajištění nápojového cateringu z našeho pojízdného FoodIN baru. 

Na místě tak pro Vás a Vaše obchodní partnery připravíme výborná jídla, nabídneme kvalitní pití a navíc se postaráme i o skvělou atmosféru. Možností je také některé z nabízených výrobků obrendovat logem Vaší společnosti. 

Z našeho FoodIN trucku nabízíme lokální produkty s přidanou hodnotou a v bio kvalitě

Hamburgery, grilované vyzrálé hovězí, krůtí maso, vepřové anebo dokonce i zvěřinu. Mnoho vegetariánských a veganských pokrmů. Specialitami jsou: grilovaný sýr Halloumi z české produkce, roštěná z jalovice, jehněčí maso, domácí lívance s výbornou marmeládou a mnoho dalších. 

Zaujala Vás naše nabídka? Potom neváhejte! Jarní a letní termíny se nám pomalu plní. Poslat nám můžete nezávaznou poptávku a my Vám připravíme nabídku přesně dle Vašich požadavků a představ. 


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.