Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Firemni teambuilding - večerní grilování


Večerní grilování můžete zažít u nás v Centru lokálních výrobků na Orlíku Bístro Orlík, (sousedíme přímo se zámkem). Všechny čerstvé lokální suroviny grilujeme na grilu značky Vulcanus. Jedná se o gril, kde se oheň rozdělá uprostřed a následně se griluje na postranních plotýnkách. Ze zkušenosti víme, že umí navodit příjemnou atmosféru, a každý host si tak odnese nejen gurmánský zážitek.
Před grilováním doporučujeme teplý předkrm a saláty, aby se žaludek na konzumaci z grilu lépe připravil. K večerní teambuildingové akci vám na gril můžeme vše připravit (maso, ryby, zeleninu, sýry, pečivo) a ugrilovat, nebo si čerstvé místní suroviny můžete ugrilovat týmově.

 

Ke cateringu si u nás můžete vybrat i z mnoha nápojů. Nabízíme například různé druhy limonád z malých manufaktur, domácí sirupy a také bylinkových čaje. Z alkoholických nápojů můžeme sloužit pivy z lokálních minipivovarů, lahodnými českými víny, koktejly či kvalitními destiláty.

Máte zájem o večerní grilování v našich prostorech, Bistro Orllík, Zámek Orlík? Nebo, hledáte pro tým z vaší firmy zajímavé místo, kde pro vás vymyslí skvělý teambuildingový program, pomůžou vám ho zrealizovat a ještě vás skvěle zasytí vybraným občerstvením z čerstvých lokálních surovin? Tak to jste u nás správně! Kromě teambuildingů u nás najdou útočiště i firemní eventy, konference apod. Máme místo pro 100 lidí a jsme plně vybavení! Pošlete nám poptávku
Níže stačí vyplnit nezávazný formulář a my se vám vbrzku ozveme!

Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt
Časová náročnost akce *
Pro kolik osob bude akce? *
Váš e-mail *
Termín konání akce *
Plánovaný rozpočet akce *
Detailní informace k akci
Odeslat poptávku

 


© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.