• +420 603 425 156
  • Esta dirección de correo electrónico está protegida contra spambots. Necesita activar JavaScript para visualizarla.
Paquetes de regalo llenos de golosinas
Regalos de Navidad para tus clientes
Un regalo con valor agregado.
100% ecológico y reutilizable
flecha anterior
siguiente flecha
Control deslizante

Paquetes de regalo


Pro vaše klienty nebo zaměstnance připravujeme na míru dárkové balíčky. Dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky. Dárkové krabice sestavíme přímo na míru a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Naše balení dárků je šetrné k přírodě. Nepoužíváme žádné plasty, všechny naše materiály jsou ekologické a recyklovatelné. Dárkové balíčky nabízíme našim klientům včetně brandingu, tedy jako daňově uznatelné dárky.

Paquetes de regaloobsahují výrobky od malých českých producentů. Většina výrobků je zároveň i v bio kvalitě. Jejich nákupem získáte nejen kvalitní a originální dárek, ale zároveň i podpoříte lokální malé výrobce, kteří to obzvláště v této nelehké době opravdu ocení. V naší nabídce nyní nově najdete větší výběr českých a moravských destilátů, které dáváme do dárkových krabiček.

Pro objednávku menšího množství dárkových balíčků (méně než 20 ks) jsme pro vás připravili e-shop, kde si balíčky můžete vybrat a přímo nakoupit.https://www.foodin.cz/market

Recibirás un obsequio con valor añadido
Regalos de navidad para tus clientes

Tenemos muchos productos que ponemos en paquetes, por ejemplo:

  • Mermeladas, galletas, almíbares
  • Vinos, destilados y licores
  • Embutidos y patés caseros
  • Productos veganos y vegetarianos… ..y muchos más
  • Nově i kosmetické bio produkty firmy Botanicus …..a mnoho dalšíchNově i kosmetické bio produkty firmy Botanicus …..a mnoho dalších
Dárkové balíčky děláme formou:Designových krabiček, pevných kraftových krabiček a dárkových papírových tašek.

Cajas de regalo con estilo

Recomendamos nuestros paquetes de regalo llenos de golosinas de varias partes de toda la República Checa como atención para sus clientes, socios, periodistas….

Los regalos llenos de productos checos son una clara elección para Navidad.
Nuestros paquetes están compuestos exclusivamente por productos checos y moravos. La mejor forma de apoyar la producción checa.
Puedes elegir todo lo que ofrece la caja debajo de la tapa. Y créame, hay algo para elegir. Ofrecemos galletas navideñas de calidad, deliciosas mermeladas, jarabes, chocolates, galletas y otras delicias locales no tradicionales y regalos de nuestro país. Todo, desde proveedores nacionales, verificados personalmente, agricultores y pequeñas fábricas familiares.

Las cajas son completamente originales, que creamos junto con un joven diseñador checo. Las cajas están hechas a mano de cartón con una elegante superficie corrugada, en la que puede grabar fácilmente un mensaje o logotipo de la empresa. La tapa de la caja se cierra con imanes, que siguen siendo funcionales para su uso posterior incluso después de abrir. Las cajas, que se suministran en tres tamaños, pueden convertirse así en un accesorio de diseño para un apartamento u oficina, incluso después de vaciarse rápidamente. Los logotipos quemados con láser son GRATIS.

Dárkové kraftové krabice

Pevné dárkové kraftové krabice jsou levnější a jednodušší variantou než krabice designové, na hodnotě však neztrácejí. Plníme je produkty z celé České republiky dle vašich přání a požadavků. Na tyto krabice není možné vypálit logo společnosti. V případě poptávky jsme schopni vytisknout přání, které následně do krabic vložíme. Nabízíme různé velikosti, které vždy přizpůsobujeme počtu výrobků, které uvnitř budou. Nově nabízíme i přírodní bio kosmetiku od českého výrobce společnosti Botanicus.

Dárkové papírové tašky

Dárkové papírové ekologické tašky plné lokálních výrobků jsou tou nejlevnější a nejrychlejší variantou, když potřebujete rychle kvalitní dárek, který tímto balením neztrácí na hodnotě.
Tašku jsou z pevného materiálu a můžeme je naplnit jedním nebo více výrobky. Tašky mohou být například pouze s kosmetickými výrobky nebo s potravinami nebo mix. Obsahovat ale mohou například i jen jednu láhev nějakého alkoholického nápoje. K tašce je možné vytisknout i přání, vzkaz apod.

Solicitud no vinculante:

V případě zájmu o naše dárkové krabice nebo tašky vás prosíme o vyplnění nezávazného poptávkového formuláře. Pokud chcete na krabičku vytisknout logo nebo přidat nějaké přání, tak nám do formuláře můžete vložit i podklady pro tisk. Složení produktů vám navrhneme dle vašich požadavků a představ, proto vás prosíme o co nejvíce informací. Děkujeme.
Nombre y apellido* *
Contacto telefónico
Tu correo electrónico* *
Cantidad de cajas requeridas* *
La fecha en que necesita entregar las cajas.
Su presupuesto para una caja* *
Podklady pro tisk
Přetáhněte soubory sem Procházet soubory
Jaké by v krabičce měli být produkty
Mám zájem o balení výrobků do:* *
Cajas de regalo con estilo
Dárkové kraftové krabice
Dárkové papírové tašky
Enviar

© 2020 Foodin catering. Todos los derechos reservados. Las fotos de FoodIN han sido creadas por Jan Nechvíle. Catering a partir de ingredientes locales
checo Inglés francés alemán italiano ruso Español
5