• +420 603 425 156
  • Diese E-Mail-Adresse ist vor Spambots geschützt! JavaScript muss aktiviert sein, damit sie angezeigt werden kann.
Geschenkpakete voller Leckereien
Weihnachtsgeschenke für Ihre Kunden
Ein Geschenk mit Mehrwert
100% ökologisch und wiederverwendbar
vorheriger Pfeil
nächster Pfeil
Schieberegler

Geschenkpakete


Pro vaše klienty nebo zaměstnance připravujeme na míru dárkové balíčky. Dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky. Dárkové krabice sestavíme přímo na míru a přizpůsobíme se vašim požadavkům. Naše balení dárků je šetrné k přírodě. Nepoužíváme žádné plasty, všechny naše materiály jsou ekologické a recyklovatelné. Dárkové balíčky nabízíme našim klientům včetně brandingu, tedy jako daňově uznatelné dárky.

Geschenkpaketeobsahují výrobky od malých českých producentů. Většina výrobků je zároveň i v bio kvalitě. Jejich nákupem získáte nejen kvalitní a originální dárek, ale zároveň i podpoříte lokální malé výrobce, kteří to obzvláště v této nelehké době opravdu ocení. V naší nabídce nyní nově najdete větší výběr českých a moravských destilátů, které dáváme do dárkových krabiček.

Pro objednávku menšího množství dárkových balíčků (méně než 20 ks) jsme pro vás připravili e-shop, kde si balíčky můžete vybrat a přímo nakoupit.https://www.foodin.cz/market

Získáte dárek s přidanou hodnotou
Weihnachtsgeschenke für Ihre Kunden

Wir haben viele Produkte, die wir in Paketen verpacken, zum Beispiel:

  • Marmelády, sušenky, sirupy
  • Vína, pálenky a likéry
  • Domácí uzeniny a paštiky
  • Veganské a vegetariánské výrobky …..a mnoho dalších
  • Nově i kosmetické bio produkty firmy Botanicus …..a mnoho dalšíchNově i kosmetické bio produkty firmy Botanicus …..a mnoho dalších
Dárkové balíčky děláme formou:Designových krabiček, pevných kraftových krabiček a dárkových papírových tašek.

Stilvolle Geschenkboxen

Naše dárkové balíčky plné dobrot z různých částí celé České republiky doporučujeme jako pozornost pro vaše klienty, partnery, novináře….

Dárky od nás plné českých výrobků jsou jasnou volbou na Vánoce.
Unsere Pakete bestehen ausschließlich aus tschechischen und mährischen Produkten. Der beste Weg, um die tschechische Produktion zu unterstützen.
Sie können alles auswählen, was die Box unter dem Deckel bietet. Und glauben Sie mir, es gibt etwas zur Auswahl. Wir bieten hochwertige Weihnachtsplätzchen, köstliche Marmeladen, Sirupe, Pralinen, Kekse und andere nicht traditionelle lokale Köstlichkeiten und Geschenke aus unserem Land. Alles von einheimischen, persönlich geprüften Lieferanten, Bauern und kleinen Familienfabriken.

Krabice jsou zcela originální, které jsme vytvořili spolu s mladým českým designerem. Krabičky jsou ručně vyráběné z kartonu s elegantním vrapovaným povrchem, na který se dá snadno vypálit nějaký vzkaz nebo logo společnosti. Víko krabičky se uzavírá na magnety, které i po otevření zůstávají funkční pro další využití. Krabičky, které jsou dodávány ve třech velikostech, se tak i po bleskovém vyprázdnění mohou stát designovým doplňkem bytu nebo kanceláře. Laserem vypálené loga je ZDARMA.

Dárkové kraftové krabice

Pevné dárkové kraftové krabice jsou levnější a jednodušší variantou než krabice designové, na hodnotě však neztrácejí. Plníme je produkty z celé České republiky dle vašich přání a požadavků. Na tyto krabice není možné vypálit logo společnosti. V případě poptávky jsme schopni vytisknout přání, které následně do krabic vložíme. Nabízíme různé velikosti, které vždy přizpůsobujeme počtu výrobků, které uvnitř budou. Nově nabízíme i přírodní bio kosmetiku od českého výrobce společnosti Botanicus.

Dárkové papírové tašky

Dárkové papírové ekologické tašky plné lokálních výrobků jsou tou nejlevnější a nejrychlejší variantou, když potřebujete rychle kvalitní dárek, který tímto balením neztrácí na hodnotě.
Tašku jsou z pevného materiálu a můžeme je naplnit jedním nebo více výrobky. Tašky mohou být například pouze s kosmetickými výrobky nebo s potravinami nebo mix. Obsahovat ale mohou například i jen jednu láhev nějakého alkoholického nápoje. K tašce je možné vytisknout i přání, vzkaz apod.

Unverbindliche Anfrage:

V případě zájmu o naše dárkové krabice nebo tašky vás prosíme o vyplnění nezávazného poptávkového formuláře. Pokud chcete na krabičku vytisknout logo nebo přidat nějaké přání, tak nám do formuláře můžete vložit i podklady pro tisk. Složení produktů vám navrhneme dle vašich požadavků a představ, proto vás prosíme o co nejvíce informací. Děkujeme.
Name und Nachname* *
Telefonischer Kontakt
deine E-Mail* *
Anzahl der erforderlichen Boxen* *
Das Datum, an dem Sie die Kartons liefern müssen
Ihr Budget für eine Box* *
Podklady pro tisk
Přetáhněte soubory sem Procházet soubory
Jaké by v krabičce měli být produkty
Mám zájem o balení výrobků do:* *
Stilvolle Geschenkboxen
Dárkové kraftové krabice
Dárkové papírové tašky
Senden

© 2020 Foodin Catering. Alle Rechte vorbehalten. Fotos für FoodIN wurden liebevoll von Jan Nechvíle erstellt. Catering aus lokalen Zutaten
Tschechisch Englisch Französisch Deutsche Italienisch Russisch Spanisch
6