Telefon: +420 603 425 156
Arrow
Arrow
Arrow
Arrow
Připravujeme speciality - z kvalitních lokálních surovin, které osobně vybíráme u malých pěstitelů a farmářů.
Slider

CATERING aus lokalen Zutaten

Wir bieten Ihnen Qualität innovative Catering aus lokalen Rohstoffen, die wir uns mit kleinen lokalen Bauern,
Erzeuger und Hersteller wählen.
AUS DER EVENT CATERING und dann vorwiegend Auffrischungen wird nicht nur Genuss, sondern ich erlebe..

 

Was erwartet

Gutes Essen aus hochwertigen Zutaten mit einem Hauch von Atmosphäre zu Hause gemacht.

 • Wir bieten innovativen Catering für kleine und große Gruppen von Teilnehmern.
 • Mit unserem Catering ist wie zurück zu den Wurzeln kommen, so ist es immer mit einem Hauch von Atmosphäre zu Hause.
 • Wir haben auch eine mobile Küche - dann vorwiegend LKW, den wir gut und Servieren von Speisen am Veranstaltungsort zubereiten kann.
 • Wir bereiten Frühstück, Brunch, Kaffeepause, Mittagessen, Snacks auf einer Party, Hochzeit, Catering für Konferenzen oder andere Veranstaltungen.
 • Für Unternehmen bieten auch die Möglichkeit, Spezialitäten der Vorbereitung „um ihre Marke entsprechen“.
truck

unsere Leistungen

 • CATERING
  Wir bereiten Spezialitäten aus hochwertigen Zutaten aus der Region persönlich durch kleine Züchter und Bauern ausgewählt.
 • Geburtstagsfeier
  Planen Sie eine Geburtstagsparty, und Sie wollen etwas Ungewöhnliches, qualitativ hochwertige, aber erschwinglich? Unser dann vorwiegend Lkw ist die ideale Lösung für Sie.
 • CORPORATE VERANSTALTUNGEN UND FESTE
  Nutzen Sie unsere dann vorwiegend LKW zum Feiern, Party, Hochzeit oder Party. Wir kommen zu Ihnen und kümmern uns ungewöhnlich von Catering, dass Ihre Gäste werden angenehm überrascht sein.
 • UMSETZUNG Hochzeiten
  Mit LKW dann vorwiegend werden Sie die Gelegenheit bekommen, um Ihren Traum zu erfüllen und ihren Hochzeitsempfang organisiert an einem Ort, den Sie lieben.
 • FOOD TRUCK - mobile Küche
  Für Ihre private oder geschäftliche Partei können Sie unsere maßgeschneiderten modernen Lebensmittel-LKW verwenden.

Stellen Sie die

Catring

Na FoodIN Marketu se můžete vybrat vánoční dárkové balíčky složené z kvalitních výrobků od českých producentů. Všechny produkty, které do balíčků dáváme, jsou od malých českých producentů a farmářů.

Catring

Na kvalitě masa opravdu záleží, o tom se již přesvědčila i řada našich klientů. Maso z farmy Kozohorských je maso s původem. Bíci jsou chováni na volném prostranství, bez stresu a celý rok jim je poskytnuta čerstvá strava.

Catring

Těší nás, že tento rok můžeme na Vánoce našim klientům nabídnout dva prostory, které mohou využít pro své firemní večírky a navíc si v daném místě užít i našeho servisu.

Catring

Vánoční dárky pro vaše klienty a obchodní partnery. Připravujeme pro vás online market, kde si budete moci sestavit a objednat vánoční balíčky z produktů od malých českých producentů.

Catring

Teší nás, že se prvotřídní krejčovství Delor, zastupené Milanem Zocherem, pobočka na Praze 4, Jeremenkova 102, stalo naším partnerem.

Catring

Večerní grilování na terase společnosti UP21 v doprovodu hudby našeho nového
jazzového dua.

Catring

Nezapomenutelný firemní večírek s FoodIN cateringem na festivalu Letní Letná 2017. Neobyčejný catering s jedinečným kulturním zážitkem.

Catring

České domácí cukroví, zvěřinová a hovězí sekaná, telecí párky, hovězí klobásy, uzená vepřová kýta, to je pouze zlomek toho, co nabízíme na našem cateringu z českých surovin a dle českých receptur.

Slider

NA ČEM SI U NÁS POCHUTNÁTE

Našim zákazníkům nabízíme netradiční catering a moderní street-food. Základem našich jídel jsou suroviny, které sami nakupujeme u místních farmářů, pěstitelů a producentů. Můžeme tak zaručit jejich původ a kvalitu. Zákazníkům nabízíme i řadu vlastních výrobků jako jsou například hovězí klobásky, telecí párky, sekaná, domácí pomazánky.... Je důležité ale říci, že to co neděláme, je „klasický“ catering. Ten od nás bude vždy s nádechem domácí atmosféry a stylu “La Provence”. Pro hosty tak bude nejen požitkem, ale i zážitkem. Náš catering má díky spojení s lokálními producenty příběh a přidanou hodnotu.

REFERENCE

ArrowArrow
ArrowArrow
Slider