Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Dančí salám z lovišť rodu Kinských


Luxusní dlouhozrající salám s bílou plísní pochází z přírody Královéhradeckého kraje. V pevném pružném „těle“ se svrchní plísní je na řezu dobře patrná mozaika masa. Salám vyniká jemnou a vyváženou chutí s pikantním koncem a je ručně vázaný.
Upozornění: Tato luxusní rarita právě zraje, dostupná bude po 10. prosinci 2021.
Nedávno nás poctil svou návštěvou hrabě Francesco Kinský dal Borgo a domluvili jsme s ním dodávku 50 kusů výše zmíněné salámové delikatesy, kterou vyrábí se svým bratrancem Carlem. Takže pokud vás tyto luxusní salámy oslovily, rozhodně s jejich objednáním neotálejte. Nikdo jiný v ČR takové nedělá!
Salám je vyroben dle tradiční italské receptury, takže zraje pěkně v poklidu po dobu 45 dní při pečlivě kontrolované vlhkosti. Tento produkt je tedy přírodní, neobsahuje alergeny a je bezlepkový. Prostě pohádka!
Možná se ptáte, proč zrovna podle italské receptury? On se totiž hrabě Francesco a Carlo narodili v Pise a vyrůstal právě na toskánském venkově. Ovšem samotné dančí maso pochází z rozlehlých českých lesů, ve kterých rodina Kinských hospodaří již stovky let.
Jinak Kinští jsou staročeský rytířský a později panský, hraběcí a knížecí rod, který pochází již z počátku 13. století. V současnosti žijí v Česku, Rakousku a dalších zemích. Francesco a Carlo žijí od roku 2012 v Chlumci nad Cidlinou, kde se o rodový majetek společně starají.
Pouhých 50 kusů pro fajnšmekry – na nic nečekejte!

Chcete-li okusit luxusní salám či jej třeba koupit blízkým darem, radíme neotálet, neboť se jedná o limitovanou edici. Tak si níže jen vyberte balení a do poznámky uveďte, že máte zájem právě o tuto specialitu. A samozřejmě si můžete napsat rovnou o další delikatesy.

Kraftová dárková krabice menší

Kraftová dárková krabice menší, do které se vejde max. 5 výrobků. Všechny výrobky, které do těchto krabic dáváme jsou výhradně z malých manufaktur z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme vždy na míru dle vašich požadavků a představ.

Tyto menší balíčky nabízíme v cenové relaci od 390Kč do 790Kč.

 

Kraftová dárková krabice s delikatesam

Kraftová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Jedná se o pevnou dárkovou krabici, na kterou vám můžeme dát logo v podobě samolepky. Produkty, které vám do krabice vybereme jsou pouze z Čech a Moravy a vždy je přizpůsobíme na míru vašim představám a požadavkům. Do této krabice se vejde 8 až 12 produktů. Cenová relace u těchto dárkových balíčků je od 790Kč do 1190Kč.

Velká designová dárková krabice

Velká designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy.
Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru. Maxi dárkovou krabici s 8 až 10 produkty nabízíme v cenové relaci od 1490 do 1790Kč.

Designová krabice střední

Designová krabice střední do které se vejde max. 5 výrobků. Dárková krabice vyráběná ručně mladým českým designérem s pevným víkem na magnety. Lze na ni vypálit logo nebo jakýkoliv text. Výrobky, které vybereme dle vašich požadavků, jsou vždy pouze z malých českých a moravských manufaktur.
Tyto krabice nabízíme v cenové relaci od 590Kč do 990Kč.

Maxi designová dárková krabice

Maxi designová dárková krabice s delikatesami od malých lokálních producentů. Tato krabice je vyrobena ručně mladým českým designérem a lze na ni vypálit i logo nebo jakýkoliv text. Krabice má pevné víko uzavíratelné na magnety. Je plná nejlepších výrobků z Čech a Moravy. Nabídku vám připravíme dle vašich představ na míru.

Do této krabice se vejde až 15 různých produktů a nabízíme je v cenové relaci od 1190Kč.

Pytlíky z juty či lnu plné dárků

Na výběr máte hned z několika různých velikostí pytlů – záleží, zda do nich chcete zabalit jeden, dva nebo až 10 produktů. Všechny se navíc díky potisku perfektně hodí mj. i na Vánoce. Uvnitř můžou obdarovaní nalézt kosmetiku zn. Botanicus anebo různé delikatesy.

Takže kolik vám toho zabalíme? A do juty či lnu?

Cenově se ekologické pytlíky pohybují od 100 Kč dál!


© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.