Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

GALERIE

Galerie se nachází v prvním patře, je celá prosklená a disponuje dvěma terasami.

CIHELNA

V cihelně můžete uskutečnit párty, využít ji pro rauty, servírované obědy či večeře nebo v ní uskutečnit jakoukoliv degustaci.

BATTISTOVA CIHELNA
Uzavřený soukromě fungující areál

Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. Projekt navázal na původní proporce cihelny v dobách jejího založení.

OBĚDY VEČEŘE DEGUSTACE
Skvělé unikátní místo

V cihelně můžete uskutečnit párty, využít ji pro rauty, servírované obědy či večeře nebo v ní uskutečnit jakoukoliv degustaci.

previous arrow
next arrow
Slider

Plánujete akci pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery? Připravíme pro vás jakýkoliv tématický večírek. Stačí napsat počet lidí a cíl akce a poslat nezávaznou poptávku a my vám pošleme vypracovanou nabídku. Máme pro vás prostory, kde můžete pracovat, slavit, bavit se a relaxovat. Samozřejmostí je u nás pestrá nabídka cateringu a baru. Konají se u nás nejrůznější typy akcí – večírky, teambuildingy, oslavy, narozeninové párty, vernisáže, svatební párty či rozlučky se svobodou.

Prostory jsou vhodné pro konference, školení, meetingy, teambuildingy, vánoční večírky, soukromé a firemní oslavy, rozlučky se svobodou, narozeninové párty, svatby, vernisáže apod.

Prostory pro firemní a soukromé akce

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. 

Konferenční prostory

Nabízíme k pronájmu pro vaše firemní akce, školení, večírek nebo prezentaci konferenční prostory v památkově chráněné zrekonstruované Battistově cihelně v Praze. Battistova cihelna je chráněnou památkou, která má své kouzlo jak…

Grilování

Pro naše zákazníky jsme v této sezóně nově připravili sekci grilování. Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby. Nabízíme výborný způsob teambuildingu ve našich prostorách Battistove cihelne.

Netradiční catering z lokálních surovin, které odebíráme od místních farmářů, pěstitelů a producentů. Objednáním cateringu u FoodIN podpoříte českou produkci.