Telefon: +420 603 425 156
cszh-TWenfrdeitjaplptrues

 

Catering s příběhem. Suroviny od malých lokálních dodavatelů

Foodin catering je netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, které jsou navíc převážně v bio kvalitě.  Neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a navíc i minimalizovat ekologickou zátěž. V rámci provozu se snažíme o udržitelný model fungování, šetříme přírodní zdroje, minimalizujeme a třídíme odpad, jednáme férově se svými zaměstnanci, dodavateli a obchodními partnery.

Závoz jídel a cateringu

Dovolte profesionálům připravit vám a zavést oběd. Lokální suroviny v bio kvalitě. Jídla zchlazená v šokeru a dopravovaná profi chladícím autem.

Prostory pro firemní a soukromé akce

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. 

Catering pro firmy

Chystáte firemní večírek, párty nebo oslavu. Neváhejte a využijte možností našeho FoodIN cateringu. Rádi pro vás a vaše hosty připravíme neobvyklý catering, který opravdu chutná a navíc i mile překvapí. Zajistíme netradiční catering pro menší i velké skupiny účastníků.

Catering z lokálních surovin

Netradiční catering z lokálních surovin, které odebíráme od místních farmářů, pěstitelů a producentů.  Objednáním cateringu u FoodIN podpoříte českou produkci.

Oslava narozenin

Chystáte narozeninovou oslavu, neváhejte nás oslovit. Jsme zkušená cateringová společnost s vlastními prostory, ve kterých můžete uspořádat krásnou oslavu. 

Realizace svateb - Svatba v Battistově cihelně

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. Projekt navázal na původní proporce cihelny v dobách jejího založení. Komín, který je dominantou této stavby a v noci je krásně osvícen, se při rekonstrukci znovu přeložil. Na základ zrekonstruované kruhové pece (prostor Cihelna) byla usazena krásná prosklená…

Grilování

Pro naše zákazníky jsme v této sezóně nově připravili sekci grilování. Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby. Nabízíme výborný způsob teambuildingu ve našich prostorách Battistove cihelne.

Netradiční catering z lokálních surovin, které odebíráme od místních farmářů, pěstitelů a producentů. Objednáním cateringu u FoodIN podpoříte českou produkci.