Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Catering Sedlčany


S naším cateringem máme široké spektrum působnosti. Vždy čerstvé občerstvení z těch nejlepších surovin vám proto zajistíme třeba i v Sedlčanech.

Naše rodinná firma specializující se na netradiční catering sídlí v Orlíku nad Vltavou (pár metrů od zámku). Chystáte firemní či soukromou akci? Tak nám určitě dejte vědět, jsme odborníci na večírky, párty, oslavy, svatby atd. Co vás jen napadne. Během let jsme hostili stovky událostí.

Díky naší strategické pozici se catering s obsluhou či závoz na akci přímo nabízí! Občerstvení v našem pojetí je nejen požitkem, ale zároveň zážitkem. Navíc všechny suroviny odebíráme od českých malovýrobců a farmářů, které známe. Objednávkou cateringu zároveň podpoříte i lokální ekonomiku.

Co můžete čekat? Jedině stylový catering

Vše, co v našem občerstvení naleznete, je od ověřených dodavatelů, většina v bio kvalitě. Spolu s cateringem s sebou přivezeme i příběhy lidí, kteří se na výrobě sýrů, masa a zeleniny podílí. Každá ingredience, kterou v přípravě jídla použijeme, má svůj příběh a my bychom ho s vámi rádi budeme sdílet. Catering servírujeme na betonovém nádobí od české firmy Gravelli, grilujeme na grilech Vulcanus, které jsou vyráběny na Moravě.

Všechno je o precizním přístupu

Nepoužíváme žádné polotovary, nenakupujeme v řetězcích, vaříme spíše sezónně. Můžete si u nás poručit i netradiční kuchyni, nejen italskou či francouzskou, ale třeba i libanonskou, ruskou či tureckou. A umíme vyjít vstříc jak milovníkům mas, tak vegetariánům a veganům.
S dodavateli se spolupracujeme dlouhodobě a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. K přírodě chováme respekt, proto minimalizujeme odpady a využíváme i rozložitelné obaly.

Firemní akce a teambuildingy

Kromě cateringu organizujeme i firemní akce a teambuildingy, v jejichž rámci zaměstnanci poznávají různé lokální podniky. Snažíme se totiž podpořit i malé lokální výrobce, kteří kvůli současnému dění potřebují pomoc víc než kdy jindy. Podejte pomocnou ruku s námi. Navštivte s námi lokální farmu nebo minipivovar. Více na Firemní aktivity na podporu malých podniků.

Proč si náš catering pochvalují i ti nejnáročnější?

Perfektní jídlo • Menu dle domluvy • Bohaté zkušenosti • Usměvavý personál • Možnost závozu
Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby

Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby

Zákazníci si u nás mohou pochutnat na řadě specialit, které jinde nenajdou. Naše nabídka je velice pestrá, máme řadu kvalitních sýrů, jak čerstvých, tak zrajících, pršutů, uzenin a zeleninových pochoutek. V neposlední řadě nabízíme i vlastní výrobky. Potěšíme nejen milovníky masa, ale i vegetariány a vegany.
Bistro Orlík

Prosíme Vás o poskytnutí co nejvíce informací, jedině tak budeme schopni Vám připravit co nejpřesnější nabídku. Děkujeme.

Nezávazná poptávka - Konfigurátor Vašeho cateringu

Jméno a příjmení *
Telefonní kontakt
Časová náročnost akce *
Pro kolik osob bude akce? *
Vyberte o jaký druh cateringu máte zájem*
Catering se závozem bez obsluhy
Catering s obsluhou
Virtuální oslava s cateringem
Něco jiného
Provedení cateringu*
Studený raut
Teplý raut
Kombinace studeného a teplého rautu
Servírovaný oběd nebo večeři
Grilování
Zdravý catering
Něco jiného
Váš e-mail *
Termín konání akce *
Místo konání akce *
Plánovaný rozpočet akce *
Způsob podávání cateringu*
Závoz na jednorázovém ekologickém nádobí
Závoz se zapůjčením inventářem
Catering včetně kompletního servisu
Něco jiného
Detailní informace k akci
Odeslat poptávku

© 2023 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.