Čeština
  • +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Catering Mladá Boleslav


S naším cateringem máme díky naší strategické pozici široké spektrum působnosti. Vždy čerstvé občerstvení jen z těch nejlepších lokálních surovin vám proto rádi zavezeme i do Mladé Boleslavy.

Catering z lokálních surovin - podpora lokálních výrobců

Jsme rodinná firma, která fandí malým místním podnikům. Už roky děláme a nabízíme catering z lokálních surovin. Časem jsme si tak vybudovaly síť mnoha malých producentů, farmářů a pěstitelů, které bychom rádi představili i vám. Každý náš catering osvěží vaši akci a stane se nejen požitkem, ale i zážitkem. Objednáním našeho cateringu získáte nejen kvalitní občerstvení, ale podpoříte tím také lokální ekonomii.

Jak to děláme

Foodin catering je netradiční catering z lokálních surovin.Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty. Catering servírujeme na nádobí od české firmy Gravelli a grilujeme na grilech Vulcanus, které jsou vyráběny na Moravě.

Co můžete očekávat

Spolu s cateringem s sebou přivezeme i příběhy lidí, kteří se na výrobě sýrů, masa a zeleniny podílí. Každá ingredience, kterou v přípravě jídla použijeme, má svůj příběh a my bychom ho s vámi rádi sdíleli.
S našimi dodavateli se snažíme spolupracovat dlouhodobě a spokojenost zákazníka je u nás na prvním místě. K přírodě máme respekt, proto minimalizujeme odpady a mimo jiné využíváme i rozložitelné obaly.
Catering pro soukromé oslavy, svatby a narozeniny

V naší nabídce najdete:

  • Catering pro firmy
  • Catering pro soukromé oslavy, svatby a narozeniny
  • Grilování na grilu Vulcanus
  • Závoz jídel na menší akce
  • Dárkové balíčky od malých českých producentů
Organizujeme firemní akce a teambuilding na podporu lokálních podniků.
Snažíme se podpořit malé lokální výrobce, kteří kvůli současnému dění potřebují pomoc více než kdy jindy. Podejte pomocnou ruku s námi. Navštivte lokální farmu nebo minipivovar a pomozte svému okolí. Více na Firemní aktivity na podporu malých podniků
Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby

Grilování pro firmy, soukromé oslavy a svatby

Pro naše zákazníky jsme i v letošní sezóně připravili sekci grilování. Grilujeme pro firmy, na soukromých oslavách a svatbách.
Grilování

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.