Čeština
 • +420 603 425 156
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Catering bez obsluhy


Pro menší skupinu účastníků a pro ty zákazníky, kteří mají omezené rozpočty, nabízíme catering bez obsluhy, který ale i tak neztrácí na kvalitě. Tento typ cateringu se hodí, jak pro soukromé oslavy, tak pro firemní setkání, schůzky a konference.

 • Catering bez obsluhy nebo jen s minimálním servisem
 • Servírovaný na jednorázovém ekologickém nádobí
 • S možností zapůjčení našeho reprezentativního nádobí, jako je například kolekce betonového nádobí od české firmy Gravelli
 • Catering, který vás osloví a nadchne vaše hosty, vždy čerstvý a z lokálních surovin

CATERING BEZ OBSLUHY

Catering bez obsluhy nebo jen s minimálním servisem - netradiční catering z lokálních surovin. Všechny ingredience, suroviny a produkty sami vybíráme a nakupujeme u malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců exkluzivně a napřímo. Pro naše zákazníky tak vybíráme jen ty nejlepší a nejkvalitnější produkty, které jsou navíc převážně v bio kvalitě. Neustále po celé České republice hledáme i něco nového. Naším cílem je odebírat maximum surovin lokálně a podporovat tak lokální ekonomiku a navíc i minimalizovat ekologickou zátěž. V rámci provozu se snažíme o udržitelný model fungování, šetříme přírodní zdroje, minimalizujeme a třídíme odpad, jednáme férově se svými zaměstnanci, dodavateli a obchodními partnery.

SNACK BOXY

100% ekologické balení - BIO produkt. Je kompletní svačinové menu pro vašeho hosta na pracovní schůzce nebo na konferenci. Snack box je určen vždy pro jednoho hosta, je uzavřený, lehce přenosný a skladovatelný.
Každá součást ve snack boxu je balena zvlášť. Všechny obaly jsou ekologické a hygienické. Jeden snack box může například obsahovat:

 • Sendvič z produkce Foodin cca 250 - 280g:
  Všechny ingredience, které při přípravě sendvičů využíváme jsou od našich českých dodavatelů, farmářů a malovýrobců. Převážná většina surovin je také v bio kvalitě. Nabídnout můžeme sendviče s různými druhy pečených mas, pršuty a sýry, vegetariánské sendviče s našimi domácími pomazánkami, sýry a zeleninou nebo sendviče veganské.
 • Ovocný nebo zeleninový salát cca 200g
 • Zákusek (jablečný závin, makronky, croissanty, domácí koláče apod. - v nabídce máme i veganské zákusky)
Snack box sestavíme dle vašeho přání a přizpůsobíme se požadavkům a nárokům vašich hostů. U každého snack boxu si dáváme záležet na výživové hodnotě tak, aby se zákazník nejen najedl, ale aby dopřál svému tělu hodnotnou energii.

OBĚDOVÉ BOXY

Obědové box jsou produkty plné vybraných surovin od malých českých farmářů, pěstitelů a malovýrobců. Nejlepší jsou pro malé firemní obědy, při kterých si chcete s kolegy či pracovními partnery dopřát to nejlepší jídlo, aniž byste byli nuceni trávit čas cestou do restaurace. Foodin boxy připravujeme pečlivě s důrazem na čerstvost, sezónnost, bio kvalitu a vyváženou skladbu bílkovin, luštěnin, vitamínů a minerálů. Díky správné kombinaci potravin tak stoprocentně nahradí plnohodnotný oběd. Foodin boxy jsou plné delikates.

Ve Foodin cateringu zároveň dbáme na minimalizaci ekologické zátěže. Foodin boxy jsou proto vyrobeny z ušlechtilé nerezové oceli, čímž jsou ekologické, vratné a omyvatelné. Boxy jsou zálohované. Po ukončení akce si je od vás vyzvedneme a postaráme se i o umytí. K boxu obdržíte i ubrousek z recyklovaného papíru a příbor z recyklovaného bioplastu.

Největší box s pěti přihrádkami vystačí jako plnohodnotný oběd o více chodech. Podle zvolené kombinace uspokojí jak milovníky masa, tak vegetariány, vegany, ale i ty, kteří se vyhýbají lepku, laktóze či sacharidům. V krabičce najdete pestrou sestavu, složenou například z čerstvé zeleniny, uzenin, vepřového a jehněčího pršutu, pečeného vepřového nebo krůtího masa, různých druhů pomazánek, kravských, ovčích nebo kozích sýrů. Obsah krabičky se mění každý den, a i když její sestavu určuje sezónnost či aktuální dostupnost jednotlivých produktů, vždy je snaha o to, aby byla každá krabička připravená co nejvíc na míru konkrétnímu zákazníkovi.

Jídlo je možné připravit i do nevratných ekologických menu boxů.

© 2022 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin

Please publish modules in offcanvas position.