• +420 603 425 156
  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

BATTISTOVA CIHELNA - Prostory s cateringem


BATTISTOVA CIHELNA

Vysoká kvalita poskytovaných služeb a surovin

previous arrow
next arrow
Slider

Dovolte nám, pozvat vás do unikátních prostor Battistovy cihelny. Památkově chráněné budovy, která povstala z ruin po téměř deseti letech pečlivé rekonstrukce. Projekt navázal na původní proporce cihelny v dobách jejího založení. Komín, který je dominantou této stavby a v noci je krásně osvícen, se při rekonstrukci znovu přeložil. Na základ zrekonstruované kruhové pece (prostor Cihelna) byla usazena krásná prosklená konstrukce se sedlovou střechou a viditelnými vzpěrami (prostor Galerie). 

Battistova cihelna je uzavřený soukromě fungující areál, který vám a vašim hostům nabízí exkluzivitu a soukromí. A to všechno jen 15 minut autem od centra města Prahy.

Plánujete akci pro své přátele, kolegy nebo obchodní partnery? Připravíme pro vás jakýkoliv tématický večírek. Stačí napsat počet lidí a cíl akce a poslat nezávaznou poptávku a my vám pošleme vypracovanou nabídku. Máme pro vás prostory, kde můžete pracovat, slavit, bavit se a relaxovat. Samozřejmostí je u nás pestrá nabídka cateringu a baru. Konají se u nás nejrůznější typy akcí – večírky, teambuildingy, oslavy, narozeninové párty, vernisáže, svatební párty či rozlučky se svobodou. Prostory jsou vhodné pro konference, školení, meetingy, teambuildingy, vánoční večírky, soukromé a firemní oslavy, rozlučky se svobodou, narozeninové párty, svatby, vernisáže apod. 

AREÁL BATTISTOVY CIHELNY SE SKLÁDÁ ZE TŘÍ ČÁSTÍ:

 

 

 

 

 

 


© 2020 Foodin catering. All Rights Reserved. Fotky pro FoodIN s láskou tvoří Jan Nechvíle. Catering z lokálních surovin
Czech English French German Italian Russian Spanish